Karadeniz Pet

Kuşumun eş problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gdeniz21

Yeni Üye
Dişi kuşuma bir eş aldım. Kuşum gayet güzel uçuyor ama yeni aldığım kuşun kanadını kesmişler yeni farkettim. Uçamıyor çok yükseğe bu bir sorun oluşturur mu? Uçamayan kuş üzülmez mi ucamadigi icin? Ve kanadı çıkmaz mi sonradan

Kuşun kanatları kesildiyse uzamaz çekmeniz lazım.. Kanatları açık şekilde resim yükleyin bakalım..

Kesik kanadın taze sebze meyveyle de uzadığını ilk defa duyuyorum @Hayvansever03 Yanlış yönlendirme yapmaktan vazgeçin..

Kuşun kanatları kesildiyse uzamaz çekmeniz lazım.. Kanatları açık şekilde resim yükleyin bakalım..

Kesik kanadın taze sebze meyveyle de uzadığını ilk defa duyuyorum @Hayvansever03 Yanlış yönlendirme yapmaktan vazgeçin..
Ahmet bey neresi yanlış yönlendirme? Taze meyve sebze kuşlarımız için oldukça faydalıdır. Vitamin ve mineral ihtiyacını karşılar. Absürd bir şey mi önerdim? Kuşlar için yem, su kadar önemli bir şeydir meyve sebzeler. Bu konu tartışmaya açık olmayacak kadar nettir. Tartışma konusu yapmayalım.

Vazgeçin demek de bu arada süreklilik anlamına gelen bir ithamdır. Foruma uzun zamandır emek veriyorum. Bu şekildeki yorumlar cidden insanı yıldırıyor. Oldukça doğal oldukça normal bir yoruma şu yorumunuz absürd. Polemikten kaçınan bir üyeyim ama şu yorumunuz hiç hoş değil.

Vazgeçin demek de bu arada süreklilik anlamına gelen bir ithamdır. Foruma uzun zamandır emek veriyorum. Bu şekildeki yorumlar cidden insanı yıldırıyor. Oldukça doğal oldukça normal bir yoruma şu yorumunuz absürd. Polemikten kaçınan bir üyeyim ama şu yorumunuz hiç hoş değil.
Kesik tüyler nasil uzayacak mantikli düşünün uçları, yenisi çıkmadığı surece küt kalir yani o tuylerin cekilmesi lazim yenisi cikmasi için. Kuşun sahibi kiyamaz çekmez orasi ayri kesik kanatta kuşu öldürmez sonuçta. Yorum yaparken mantikli düşünün lütfen yanlis yonlendirmedir bu yaptığınız.

Kesik tüyler nasil uzayacak mantikli düşünün uçları, yenisi çıkmadığı surece küt kalir yani o tuylerin cekilmesi lazim yenisi cikmasi için. Kuşun sahibi kiyamaz çekmez orasi ayri kesik kanatta kuşu öldürmez sonuçta. Yorum yaparken mantikli düşünün lütfen yanlis yonlendirmedir bu yaptığınız.
Konuyu polemik alanına döndürmemek adına son yorumumu yapacağım. Meyve sebzeden dolayı “mantık dışı” bir yaklaşıma sahip olduğumu düşünüyorsanız siz bilirsiniz. Kesik kanat kuşu öldürür yazımı alıntılarsanız sevinirim. Çünkü böyle bir cümle yazmadım. Kaldı ki tüy çekilse de çekilmese de meyve sebze verilmesi faydalıdır. Bu forumda hepimiz birbirimizden bir şeyler öğreniyoruz fakat üsluba da dikkat edelim. Burada hiçbirimiz bilirkişi değiliz. “Hepimiz fikirlerimizi yazmakta özgürüz.” Sağlığa olumsuz etki etmeyecek şeyler önerilmiş bu konuda da. Meyve önermişim, zehirli madde değil. Olayı büyütmek tuhaf.

Haklisiniz senin benim gibiler yani evde kuş besleyenler bilir kişi değil ureticiler bilir kişi oluyor şu durumda. Meyve sebze her halukarda verilir kuşa polyannacılık oynamaya gerek yok.

Haklisiniz senin benim gibiler yani evde kuş besleyenler bilir kişi değil ureticiler bilir kişi oluyor şu durumda. Meyve sebze her halukarda verilir kuşa polyannacılık oynamaya gerek yok.
arkadaş burda diyor ki sadece meyve sebze vermesini önerdim siz diyorsunuz pollyanacılık oynamaya gerek yok nasıl bir zihniyettesiniz anlamak çok yorucu

Evet yanlış yönlendirme yapıyorsunuz sormuşlar kanatları kesik nasıl uzar ? Sizde diyorsunuz ki taze meyve sebze verin uzar..

Yok öyle bir dünya @thewildpanthalp ve @Hayvansever03 Sizlere son uyarımdır aksi taktirde gerekli kuralı uygularım.

Konu kilit..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri