Karadeniz Pet

Kuşumun gözünde göz nezlesi

CalmCircle

Yeni Üye
Merhaba kuşumun gözünde göz nezlesi var bugün başladı sanırsam, tedavisi nedir bilen var mı acaba ?

Evet var şuan kuşum yanımda değil maalesef onun için atamadım ama yarın en kısa zamansa atabilirim

En son sabah önceki konuda attığınız fotoğrafta kuşun gözünde bir sorun yoktu. Vazelin sürdüğünüz için kuşunuzun göz çevresi tüyleri seyrelmiş gözükebilir.

Göz nezlesi kanısına nereden vardınız?
O fotografta bir sorun yoktu akşama doğru gözünün çevresindeki bazı tüylerin dökülmesi meydana geldi(cok az döküldü)ve derisi çok az gözüküyordu gözünde sulanma oldu ve rahatsız bölgeyi kaşımaya tüneğe sürtmeye başladı internetten bakıldığında göz nezlesi diyor
Hayırlı Sahurlar

O fotografta bir sorun yoktu akşama doğru gözünün çevresindeki bazı tüylerin dökülmesi meydana geldi(cok az döküldü)ve derisi çok az gözüküyordu gözünde sulanma oldu ve rahatsız bölgeyi kaşımaya tüneğe sürtmeye başladı internetten bakıldığında göz nezlesi diyor
Hayırlı Sahurlar
Yarın fotoğraf attığınızda belli olur.

Merhaba sabah baktığımda düne göre kızarıklık yok kendime göre teşhis koyuyorum:D Umut telefonu ona doğru tuttuğumda rahat durmadığı için biraz uzaktan çekebildim internette sık
ıntı olduğu için fotoğrafı biraz geç atabildim aslında size bir sorum daha var Umut'u 5 ay önce aldık fakat hala alışmadı kafeste elime geliyor ama dısarıda korkuyor gelmiyor
20200504-082323
uploaded generator

Umut yine kötüleşti fotoğraf
20200504-123206
20200504-123206kızarıklıklar gecmişti yine çıktı

Son düzenleme:
Efendim fotoğraf attım ne zaman cevap yazacaksınız

Umut yine kötüleşti fotoğraf
20200504-123206
20200504-123206
kızarıklıklar gecmişti yine çıktı
Göz de bi sıkıntı görünmüyor. Mantar kremi sürdüğünüzden dolayı kaşıyıp tüyleri çıkmış olabilir. Bi sıkıntı olduğunda yazarsınız

Geri