Karadeniz Pet

Kuşumun Gözüne İlaç Geldi, -Çok Şükür Gözleri Düzeldi!

Elektrolit kullanmaya bir hafta kadar devam edin, kaybettiği sıvı ve mineralleri tekrar kazanması lazım

İyi akşamlar arkadaşlar,

Allah’ın izniyle An itibariyle inşallah ishali yendik gibi geliyor bana.

Güncel dışkı resmini paylaşıyorum sizinle. Bugün elektrolit kullanmıştım yarın suyuna hiçbir şey katmayacağım kuşu dinlendireceğim.
Allahın izniyle inşallah bu isaldan da kurtulursak bir sorunumuz kalmayacak.
İnşallah :)

Elektrolit kullanmaya bir hafta kadar devam edin, kaybettiği sıvı ve mineralleri tekrar kazanması lazım

Hocam yarın kuşu dinlendirmeyi düşünüyorum. Gerçi ilaç olarak hiç bir şey vermedim probiyotik multivitamin sirke ve sera diropur vermiştim. Farklı günler de.

Siz durmaksızın 1 hafta elektrolit kullanmamı mi tavsiye ediyorsunuz ? Ağır gelmez değil mi hocam ? Bazı yerler de 2 hafta arayla 2 gün kullanın fazlası zarar gibi bir şeyler okuduğu mu hatırlıyorum.

Tavsiye edilen oranda kullandığınızda sorun olmaz çünkü kimyasal değil

Tamamdır hocam teşekkür ederim. Kullanmaya devam edeceğim.
500 ml su şişesine yarım poşet Hazırlıyorum. Daha Sonra komple suluğuna dolduruyorum.

Normal de 1 litre suya 1 poşet kullanılması gerekiyor. 1 litre bitiremiyorum ama 500 ml gün de 2 defa değiştirince yetiyor. Hazırladığım suyu gölge de bekletiyorum ama havalar çok sıcak olduğu icin ısınıyor yine de.
Buzdolabına koymayi düşündüm ama sonra vazgeçtim sakıncalı olabilir diye.

İyi akşamlar arkadaşlar,

Allah’ın izniyle An itibariyle inşallah ishali yendik gibi geliyor bana.

Güncel dışkı resmini paylaşıyorum sizinle. Bugün elektrolit kullanmıştım yarın suyuna hiçbir şey katmayacağım kuşu dinlendireceğim.
Allahın izniyle inşallah bu isaldan da kurtulursak bir sorunumuz kalmayacak.
Hayırlı olsun :)

Buzdolabına koymayın ama evin serin bir köşesinde, ağzı kapalı tutun. Suluğa yarı oranda su ile karıştırıp koyun

Serin bir yer de tutuyorum ama havalar çok sıcak malum. Evet ağzı kapalı.

Aldığım yer suyuna karıştırmadan direk suluguna tamamını doldurun dediği icin bugün böyle kullandım.
Sanırım doğru olan sizin dediğiniz çünkü paketde de sizin dediğiniz gibi içme suyuna hazırladığınız karışımı karıştırın yazıyor. Bundan sonra dediğiniz gibi kullanacağım Teşekkürler.

Çok sevindim düzelmesine. Sizi de tebrik ediyorum gerçekten günlerdir emek harcadığınız,ne olursa olsun artık deyip geçmediğiniz için. Malum şimdilerde kendi halindeki zararsız hayvanlara bile yapmadıkları kalmıyor bazı insan kılıklıların. Kendi adıma bu duyarlılığınız için teşekkürler

Çok sevindim düzelmesine. Sizi de tebrik ediyorum gerçekten günlerdir emek harcadığınız,ne olursa olsun artık deyip geçmediğiniz için. Malum şimdilerde kendi halindeki zararsız hayvanlara bile yapmadıkları kalmıyor bazı insan kılıklıların. Kendi adıma bu duyarlılığınız için teşekkürler

Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.
Bu süreçte iyi dileklerini, desteklerini, yardımlarını esirgemeyen herkese tekrar dan sizin vesileniz ile teşekkür ediyorum.

Allah bir daha kimseye böyle bir şey yaşatmasın. Hala olanlar aklıma geldikçe kahroluyorum.

Masallah nazar değmesin ishalimiz de düzeldi.
Keyfimiz yerin de, Uykuya hazırlanıyoruz.

Herkese iyi geceler.

Ekli dosyalar

• A61EF7D5-6AA3-4CCD-888B-2BA52C5DBAAA.jpeg
    A61EF7D5-6AA3-4CCD-888B-2BA52C5DBAAA.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 43
  • DD33BE2C-F183-4B50-98E3-62C747BEC297.jpeg
    DD33BE2C-F183-4B50-98E3-62C747BEC297.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 46
  • 65249E65-F2A1-47D1-95AA-2D27F96C7C86.jpeg
    65249E65-F2A1-47D1-95AA-2D27F96C7C86.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 45
Geri