Karadeniz Pet

kuşumun kızgınlığı tahmini nekadar bir sürede geçer

Kenan Yenici

Yeni Üye
arkadaşlar benim 1 aylıkken bana kesin erkek diye kuş geldi ve ceresi koyu maviye dönüyodu sonra 2 veya 3 ayda koyu kahverengine döndü sonra ben yine burdan konuş açtım hormonsal bozukluk olabilir dendi neyse bugünde cere rengi değişiyor sanırım çünkü eskisi gibi kkoyu kahverengi değil bugün böyle olduğuna göre tahmini nekadar sürede komple geçer kızgınlığı

Eş almanı tavsiye ederim.Ama konuşturmak eğitmek istiyorsan eş alma bu yüzden ben almıyorum benimkide kur yapıyor parmağıma arada sırada.Kızgınlığı ne zaman geçer hiç bilmiyorum tam bir cevap vermek zor ama azaltmak istersen elma verebilirsin,az miktarda yulaf ve banyoluğu varsa marul salatalık fln katıp banyo yapmasını sağlayabilirsin.Bu sayede biraz daha rahatlayacak.

Eş almanı tavsiye ederim.Ama konuşturmak eğitmek istiyorsan eş alma bu yüzden ben almıyorum benimkide kur yapıyor parmağıma arada sırada.Kızgınlığı ne zaman geçer hiç bilmiyorum tam bir cevap vermek zor ama azaltmak istersen elma verebilirsin,az miktarda yulaf ve banyoluğu varsa marul salatalık fln katıp banyo yapmasını sağlayabilirsin.Bu sayede biraz daha rahatlayacak.
banyo yapıyor zaten marul eklemeyi bilmiyodum eklerim elmada veririm saolun

Yeniden birkaç fotoğraf ekleyin. Gün ışığında flaş kullanmayın ve gagasını netleyin.
Banyo yaptırmak, mama vermemek, kızıştırıcı tohumlar içeren yem kullanmamak işinizi kolaylaştırır.
Not: Fotoğrafı çekmeden önce ekranda netlemek istediğiniz noktaya dokunun.

Geri