Karadeniz Pet

Kuşumun kafesi iyimi

Mustafa bayrak

Paylaşımcı Üye
Muhabbet kuşumun kafesi iyimi sizce arkadaşlar

https://resimyukle.io/r/xnn3ZT2PTC ölçüleri iyi bir kafes zaten hep dışarda kuşum hep üstüme atlar alalı bir aya yakınlaştı 2 aylık şuan eksik varsa yardımcı olursanız memnun olurum
Kuşa eş almayı düşünüyorsanız bu kafes küçük gelir, Crosby 45*35*40 üretim kafesi var, ondan alabilirsiniz.

Kuşa eş almayı düşünüyorsanız bu kafes küçük gelir, Crosby 45*35*40 üretim kafesi var, ondan alabilirsiniz.
Şuan düşünmüyorum ama size katılıyorum 6 ay sonra yaşı gelince petshopa getirip orda kendisinin secicegi eşi Alicam onun dışında eksik bulunduğunuz suda olursa iyi olur dediğiniz bisey varmı?

Şuan düşünmüyorum ama size katılıyorum 6 ay sonra yaşı gelince petshopa getirip orda kendisinin secicegi eşi Alicam onun dışında eksik bulunduğunuz suda olursa iyi olur dediğiniz bisey varmı?
Anlayamadım ? "başka öneriniz varmı" demek istediyseniz kafes dışındaki şeyler uygun bence.

-Kafes tek kuş için yeterli. Ancak yukarıdan aşağıya sarkan oyuncak ya da boncuklar kafesi ve hareket noktasını epey kısıtlamış. Bunun yanında tırnakları ya da kafası ipe dolanabilir. Evde olmadığınızda sorun çıkarır. Bence onu dışarıda oynaması için kullanın, salıncağı da boşalan yere takın.
-Kalamar kemiği o kadar yüksekte bulunmasın.
-Üstteki tüneği 2 mesafe kadar aşağı indirin.

Geri