Karadeniz Pet

Kuşumun kakasında kan var

Güney Akıcı

Yeni Üye
Merhaba, Kuşum 1 yaşına yakın erkek bugün hiçbir şeyi yokken dışkısında kan gördüm halsizlik hiçbir şeyi yok gayet konuşuyor eğleniyor hatta banyo bile yaptı kakasının fotoğrafını ekliyorum bir bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2018-03-29 at 15.40.31.jpeg
    WhatsApp Image 2018-03-29 at 15.40.31.jpeg
    210.2 KB · Görüntüleme: 39
  • WhatsApp Image 2018-03-29 at 15.41.48.jpeg
    WhatsApp Image 2018-03-29 at 15.41.48.jpeg
    151.7 KB · Görüntüleme: 39
Yediği bir şey varmı renkli olarak belki tam sindirememiş olabilir ama kanlı isal koksidiyoz belirtidir ve vetakoksin denilen ilaçla tedavi edilir @Selçuk YÜKSEL hocamız size bakınca ayrıntılı bilgi verecektir

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yediği bir şey varmı renkli olarak belki tam sindirememiş olabilir ama kanlı isal koksidiyoz belirtidir ve vetakoksin denilen ilaçla tedavi edilir @Selçuk YÜKSEL hocamız size bakınca ayrıntılı bilgi verecektir

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır bildiğim kadarıyla yemedi etraftan bir şey tiftiklemediyse eğer, ama kakası ishal değil dediğiniz gibi normal dışkısı gibi sadece kanlıydı, ikinci kez yaptı kakasını kan yok denecek kadar azdı ikincisinde hatta görünmüyordu bile bir şey ben öyle görmüş de olabilirim. Bekliyorum Selçuk beyden cevap teşekkürler.

Yediği bir şey bağırsağını çizmiş olabilir mi? Hemen hastalık demeyelim bence biraz gözlemleyin ve devamlı mı bu kanlı kaka durumu var yoksa o sefere mahsus muydu bunun cevabı önemli.

Yediği bir şey bağırsağını çizmiş olabilir mi? Hemen hastalık demeyelim bence biraz gözlemleyin ve devamlı mı bu kanlı kaka durumu var yoksa o sefere mahsus muydu bunun cevabı önemli.
Aynen biz de telaş yapmadık hemen 2. kakayı gördükten sonra durumu izleyip kakasının halini buraya yollarım tekrar bakabilirsiniz bilginiz varsa teşekkürler sağolun

Aynen devam ederse tedavi başlayın. Hemen başlamayın. Kan dışında dışkı normal.

Geri