Karadeniz Pet

kuşumun kanadına gelen lanet logo

dungbeetle

Yeni Üye
merhaba. dün küçük kardeşim evin içinde sapanıyla oynarken küçük sert logosu Hulusi'nin kanadına gelmiş. dünden beri hayvan hiç iyi değil. belli bir müddet yemek yemedi, su içmedi, uçamadı bile. gözlerini kapatıp uyudu bol bol. akşam daha iyi oldu. yem yiyip ve su içmeye başladı ama halsizlik hala devam ediyor. iki adım atsa yorulup kapatıyor gözlerini. gerçekten ona bir şey olsun istemiyorum ve dünden beri ağlıyorum. lütfen bir çaresi varsa söyleyin...

merhaba. dün küçük kardeşim evin içinde sapanıyla oynarken küçük sert logosu Hulusi'nin kanadına gelmiş. dünden beri hayvan hiç iyi değil. belli bir müddet yemek yemedi, su içmedi, uçamadı bile. gözlerini kapatıp uyudu bol bol. akşam daha iyi oldu. yem yiyip ve su içmeye başladı ama halsizlik hala devam ediyor. iki adım atsa yorulup kapatıyor gözlerini. gerçekten ona bir şey olsun istemiyorum ve dünden beri ağlıyorum. lütfen bir çaresi varsa söyleyin...
Öncelikle geçmiş olsun kendi üzerimize düşünelim bi kaza yaptığız zaman veya biyerden düştüğümüz zaman canımız ağrır yemekten sudan kesiliriz ve sürekli isrhatta oluruz. Şimdi gelelim sizin kuşunuza kafesin tabanına yem inrin suyu aşağıya indirin. Tüneği aşağıya çekin mümkün oldukça kuşu yormayın ve vitamin takviyesi yapın. Süpravit. Sulağa 3 damla veya kuşunuzu sağa yatırıp sabah akşam 1 damla 3 gün uygulayın tekrar geçmiş olsun.

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kanadının fotoğrafını atarmısın. Kanadına dokunduğunda tepki veriyor mu? Tünekleri yemliği suluğu kafes tabanına indir.
dokundurtmuyor ki kendine. önceden de elletmezdi. dün canı yandığı zaman ilk defa elimizde o kadar durdu. ama bugün yine eski Hulusi gibi dokundurtmuyor. bu arada, tünekte değil salıncağında çoğunlukla, kanadı görünmese de ufaklık böyle şu an

IMG-20200512-132810

dokundurtmuyor ki kendine. önceden de elletmezdi. dün canı yandığı zaman ilk defa elimizde o kadar durdu. ama bugün yine eski Hulusi gibi dokundurtmuyor. bu arada, tünekte değil salıncağında çoğunlukla, kanadı görünmese de ufaklık böyle şu an

IMG-20200512-132810
Dokunun Bi tepki veriyor mu vermiyor mu diye.

Geri