Karadeniz Pet

Kuşumun karnının sağ tarafı şişti

Sedabrky

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşumun karnın sağ tarafı şişti hareket etmekte zorlanıyor uçamıyor ve tüyleri kabarık duruyor internette kursak şişmesi olarak adlandırılıyor ama hiçbiyerde kesin çözüm yok lütfen bilgisi olanlar yol gösterebilir mi

VXx08e.jpg

Son düzenleme:

Resimleri spoiler içerisine ekledim. Lütfen yardım edin. Kuşum uzun süredir böyle yazın köye götürmüştük o zamandan bu yana yavaş yavaş şişti hep veterinere götürdük vitamin ilaç vs verdi ama fayda etmedi. Sürekli şişmeye devam ediyor tüyleride döküldü artık pek neşeside yok. Yardımcı olun lütfen
VXND1I.jpg
VXNGff.jpg
VXNpa1.jpg
VXNBPA.jpg
VXNvuG.jpg
VXNzpS.jpg

Resimleri spoiler içerisine ekledim. Lütfen yardım edin. Kuşum uzun süredir böyle yazın köye götürmüştük o zamandan bu yana yavaş yavaş şişti hep veterinere götürdük vitamin ilaç vs verdi ama fayda etmedi. Sürekli şişmeye devam ediyor tüyleride döküldü artık pek neşeside yok. Yardımcı olun lütfen
VXND1I.jpg
VXNGff.jpg
VXNpa1.jpg
VXNBPA.jpg
VXNvuG.jpg
VXNzpS.jpg

Hangi şehirdesin? Sana veteriner önericem. Röntgen çekilmesi lazım. Hava kesesinde problem olabilir yada tümör olabilir.

Hangi şehirdesin? Sana veteriner önericem. Röntgen çekilmesi lazım. Hava kesesinde problem olabilir yada tümör olabilir.
Abi bence büyük ihtimalle tümör Bi kaç arkadaşımın karın bölgesinde bunun aynısı çıktı tümörmüş allahtan tedavi edebildik iyileşti kuşlar çok şükür

Pazar günü açık olan bi veteriner önerebilme şansınız var mı

Geri