Karadeniz Pet

kuşumun neyi var?

berry2s

Yeni Üye
Herkese iyi geceler... 4.5 yaşında bir oğlum var. Sabahtan beri her şey normaldi bugün kafes temizliğini yaptım suyunu yeniledim. Akşam olunca çok fazla normalin aksine çok fazla ses çıkarmaya bağırmaya başladı daha sonra bir süre içeri gittikten sonra geri döndüğümde onu kabarmış bir şekilde buldum. Evin ısısı normaldi ama bir süre öyle kabarık durmaya ve gözlerini kapatmaya başladı. Şimdi kendine geldi yem yedi ve oynuyor ancak dışkısında tuhaflık fark ettim -fotoğraflarını bırakıyorum ikinci foto birinciyi sildikten sonra peçetedeki hali- Nedir bu bilgilendirebilecek birisi var mıdır? Endişelenmeli miyim? Daha önce başına gelen var mıdır, ishal mi? Veterinere de götürebilirim, fikirlerinizi duymak isterim.

Ekli dosyalar

• dışkı1.jpg
    dışkı1.jpg
    49.1 KB · Görüntüleme: 36
  • dışkı2.jpg
    dışkı2.jpg
    139.9 KB · Görüntüleme: 33

Ekli dosyalar

• dışkı3.jpg
    dışkı3.jpg
    78.8 KB · Görüntüleme: 21
  • dışkı4.jpg
    dışkı4.jpg
    93.6 KB · Görüntüleme: 24
Günaydın hocam şu anki durum budur. İshal olmuş gibi görünüyor ne yapmalıyım?
2,3 gün kaliteli bir probiyotik verin. Entrobac, Kanatlı oil prozim, probiacti bird gibi. Ve de yem olarak aspur verin. 3. Gün sonunda durumuna tekrar bakalım.

2,3 gün kaliteli bir probiyotik verin. Entrobac, Kanatlı oil prozim, probiacti bird gibi. Ve de yem olarak aspur verin. 3. Gün sonunda durumuna tekrar bakalım.
Hocam bir güncelleme yapmak istiyorum şu anda dışkısının durumu bu. Ayrıca dünden beri biraz fazla su içiyor bazen hapşırıyor, arada kanatlarını açıp kapatırken takılıyormuş gibi geldi ve çok fazla gaga taşı kemiriyor. Bunların dışında keyfi yerinde oynuyor yemek yiyor. Ekstra bir öneriniz var mıdır?

Ekli dosyalar

• dışkı5.jpg
    dışkı5.jpg
    137.5 KB · Görüntüleme: 15
Geri