Karadeniz Pet

Kuşumun parmaklarla ilişkisi

• Konbuyu başlatan Toprak Akalın
  • Başlangıç tarihi
T

Toprak Akalın

Guest
Muhabbet kuşum koko - YouTube

Vallahi parmağa alışmış mı tam anlamıyla bilemiyorum ki. Uçabilse, uçup parmağıma konsa alıştı alışmadı diyebileceğim de yorum yapamıyorum bu halde zorunluluktan geliyor da olabilir. :)

Videonun yarısında öksürdüğüm için sesi kapattım.

Kullanıyorum, alıp iki gün ustuste kullandim ama hangi sıklıkta vermem gerektiği hakkında biraz daha bilgi edinmem gerek sanırım

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 02:05 --

Peki şimdi kuş uçmaya başladığında parmağıma konması için neler yapabilirim? Elden yem yemiyor hiç bir şekilde, elime geliyor yemin üstüne basıyor aç aç ama gene de yemiyor. Parmağa konduruyoruz kondurmasına da kendisinin gelmesi lazım.

Kullanıyorum, alıp iki gün ustuste kullandim ama hangi sıklıkta vermem gerektiği hakkında biraz daha bilgi edinmem gerek sanırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 02:05 --

Peki şimdi kuş uçmaya başladığında parmağıma konması için neler yapabilirim? Elden yem yemiyor hiç bir şekilde, elime geliyor yemin üstüne basıyor aç aç ama gene de yemiyor. Parmağa konduruyoruz kondurmasına da kendisinin gelmesi lazım.

Öncelikle kuşunuzun güvenini kazanmışsınız maşşallah .Vitamini haftada iki gün iki damla olarak kullanıyorum ben her vitaminin kullanma talimatı vardır onada bakabilirsiniz.

Toz var bende.