Karadeniz Pet

Kuşumun tüyü koptu.

Melya

Meraklı Üye
07B09B62-895D-493A-9E13-0A8E0C39AD6D.jpeg

Bu tüyü kuşumun yanında buldum. Neresinden kopmuş olabilir. Zararı olur mu?

Kuşlar zaman zaman tüy dökümüne girerler bu süreci arzuya
Göre b vitamini
İle destekleyebilirsiniz.

Tüyüde kopmuyacakta ne olacak tabiikide normal kuşun kafasının resmini atın tüyde olabilir.

Kuşlar tüylerini düzeltmek için böyle beyaz pamuk gibi tüylerini kopartiyorlar çok normal düzene sokmak için yani

Çok teşekkür ederim hepinize. 🙏🏻💜 Kuşumu alalı 1 ay oldu. Yanına eş almak istiyorum. Sizce bana tamamen alışmasını bekleyip mi alayım, yoksa bi an önce almalı mıyım? Normalde Bulut’u alırken tek bakarım diye düşünüyodum ancak telefondan camdan yansımasına uzun uzun bakınca üzüldüm. 🥺
5BE15289-1469-4225-958D-DF8E3F93CA44.jpeg
991375BA-5086-4BCF-96CC-1359BAC385C9.jpeg
45D14C82-E2BA-46D0-ADF3-D0C52F29887F.jpeg

Oyuncaklara bağlanmadan alın. Sonrasında eş tutmaları zorlaşıyor.

Çok teşekkür ederim hepinize. 🙏🏻💜 Kuşumu alalı 1 ay oldu. Yanına eş almak istiyorum. Sizce bana tamamen alışmasını bekleyip mi alayım, yoksa bi an önce almalı mıyım? Normalde Bulut’u alırken tek bakarım diye düşünüyodum ancak telefondan camdan yansımasına uzun uzun bakınca üzüldüm. 🥺Ekli dosyayı görüntüle 56054Ekli dosyayı görüntüle 56055Ekli dosyayı görüntüle 56056
bu arada dişi eş alacaksanız onun da yavru olmasına dikkat edin.dövme gibi sorunlar olabilir.gerçekten çok tatlı kuşunuz 😍

Çok teşekkür ederim hepinize. 🙏🏻💜 Kuşumu alalı 1 ay oldu. Yanına eş almak istiyorum. Sizce bana tamamen alışmasını bekleyip mi alayım, yoksa bi an önce almalı mıyım? Normalde Bulut’u alırken tek bakarım diye düşünüyodum ancak telefondan camdan yansımasına uzun uzun bakınca üzüldüm. 🥺Ekli dosyayı görüntüle 56054Ekli dosyayı görüntüle 56055Ekli dosyayı görüntüle 56056
ne güzel kuşsun sen öyle : )
konuşmasını istiyorsanız önce size alışsın birkaç kelime söylesin sonra eş alın. zaten şu an çok yavru, kızışma durumu falan yok. 5-6 aylıkken almanız bence daha mantıklı gibi. tüyü kadar ömrü olsun :)

Yani kuşunuzun değerini bilin valla ilk defa görüyorum keşke bendede olsun dedim 😂Benim önerim ilk size alışsın 1 yaşına kadar eş almayın yetişkin olunca eş alın ama tekrar söylüyorum kuşunuzu satsaniz bütün forum peşine düşer 😂😂İyi günler 👍.

Geri