Karadeniz Pet

Kuşumun Yaşı, Cinsi ve Cinsiyeti

furkovic

Yeni Üye

Yaşı, cinsi ve cinsiyeti ne acaba arkadaşlar bilen var mı?

Son düzenleme:
Up

Arkadaşlar başlıktaki fotoları düzenledim, daha netlerini koydum.Her yerini çekmeye çalıştım, bilen varsa yardım olursa sevinirim.

Bence Erkek
2-3 aylık en fazla
Yerli gibi duruyor....
Sağlıklı büyür işallah
Bu arada yem de sanırım Versele Laga

Bence Erkek
2-3 aylık en fazla
Yerli gibi duruyor....
Sağlıklı büyür işallah
Bu arada yem de sanırım Versele Laga
Eğer cidden 2-3 aylıksa çok iyi. Ben 7-8 aylık sanıyordum, bana kuşu getiren abi öyle demişti. Arkadaşından almış. Cinsiyetine de erkek demişti, sanırım erkek. İnşallah sağlıklı büyür, iyi bakıyoruz.

Evet, yem versele laga.

Çok prof değilim sonuçta ama kafasındaki çizgiler hala duruyor ve gözde hala iris belli degil. Tabi bunlar illa olucak da değil ama daha bilgili arkadaşlardan yorumlar gelir...

Çok prof değilim sonuçta ama kafasındaki çizgiler hala duruyor ve gözde hala iris belli degil. Tabi bunlar illa olucak da değil ama daha bilgili arkadaşlardan yorumlar gelir...
Hocam aslında kamera iyi olsa daha net görülür o çizgiler. Baştaki çizgeler sadece yanlarda var, ortada biraz daha silik duruyor.

Birde kuş kafes dışında normal uçuyor ama kafes içinde fazla uçamıyor. Kafes geniş olmasına ve diğer tüneğe rahatça uçabilecekken kafesten tırmana tırmana gidiyor. Arada bir uçsa bile baya bi hazırlıyor kendini, geriliyor falan.

Kuş erkek 4 yada 5 aylık sağlıklı büyür inşallah..

Geri