Karadeniz Pet

Kuşumun yaşı cinsiyeti ve ırkı nedir

mvşkuş

Yeni Üye
Arkadaşlar yeni üye olduğum için konuyu daha önce yanlış yere açmışım tek bir cevap geldi emin olabilmek için burdada sormak istedim konu başlığında belirttiğim gibi kuşumun yaşı ,cinsiyeti ve ırkı hakkında bilgilerinize ihtiyacım var foto atıyorum bide çok yakın bir kuş ilk geldiği gün elimize ,omuza alıştı dört hafta olucak geleli konuşması için konuşan kuş videosu izletiyorum ama hep aynı vldeo doğrumu sizce cevaplar için şimdiden teşekkürler
img-20170221-wa0013-1-jpg.8409

Maşallah erkek bir yavru bana fa yerli gibi geldi ileride mavileşir o cere :)

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

Yerli erkek 2 2.5 ay civari konusan kus videolari konusmasi icin ise bir ise yaramaz ayni kayiti dinleten arkadaslar sonuc alamadi birebir kendiniz tekrarlayin daha saglikli sonuc alirsiniz hayirli olsun saglikla yasasin

Yerli erkek 2 2.5 ay civari konusan kus videolari konusmasi icin ise bir ise yaramaz ayni kayiti dinleten arkadaslar sonuc alamadi birebir kendiniz tekrarlayin daha saglikli sonuc alirsiniz hayirli olsun saglikla yasasin
Teşekkür ederim Ahmet bey kendimde konuşuyorum video izlersede daha iyi olur sanmıştım

Geri