Karadeniz Pet

Kuşumun yumurtaları

Ben bilmem

Yeni Üye
Kuşumun ilk yumurtasının bu gün 21. Günü çıkacak mı diye bekliyorum ama ışıkla baktığımda sivri kısmı kararmış diger yerleri boş son yumurtanın ise sivri kısmı içi kara gorünüyor ölmüşler midir? Diğerlerinin de günü dolana kadar bekleyeyim mi? İlk kuluçkaya olduğu için tecrübe kazansın diye hepsinin günü gelene kadar alma kuş kendisi fark edip atar diyenler var oyle mi yapayım alayım mı yumurtaları? Bilgilendirirseniz sevinirim

Kuşumun ilk yumurtasının bu gün 21. Günü çıkacak mı diye bekliyorum ama ışıkla baktığımda sivri kısmı kararmış diger yerleri boş son yumurtanın ise sivri kısmı içi kara gorünüyor ölmüşler midir? Diğerlerinin de günü dolana kadar bekleyeyim mi? İlk kuluçkaya olduğu için tecrübe kazansın diye hepsinin günü gelene kadar alma kuş kendisi fark edip atar diyenler var oyle mi yapayım alayım mı yumurtaları? Bilgilendirirseniz sevinirim
21.gününe ulaşan yumurtada içi boş ise yavru yoktur zaten yumurtladığı günden itibaren 10.gün dolduğunda belli olur boş dolu olduğu

bahsettiğiniz 2.yumurta dolu olabilir ancak anlattıklarınıza göre ilk yumurta boş

yine de siz bilirsiniz şu resme bir bakın

2u9jy1h.jpg

Tesekkürlwr sizce ilk kuluçkaya olduğu için tecrübe kazansın diye durmalı mı almalı mıyım?
boş olduğundan emin olduğunuz yumurtayı alabilirsiniz kendisi kırarsa içindeki sıvı her tarafa bulaşır

Geri