Karadeniz Pet

Kuşumuz Hasta

Sa

Sanırım Kuşunuzda solunum yolu hastalığı var
Merhaba evet şimdi Ventolin kullanıyorum . Düne göre bugün biraz iyi inşAllah yardımcı olacaktır . Buda etki etmezse Aviast alıp kullanacağım onu önerdiler .

Kuşunuz astım. Sera’nın Bronchipur W temin edebilirmisin. Bitkisel bununla büyük ölçüde düzelme sağlar. Yine duruma göre yazarsınız son çare şurup uygularız..

Kuşunuz astım. Sera’nın Bronchipur W temin edebilirmisin. Bitkisel bununla büyük ölçüde düzelme sağlar. Yine duruma göre yazarsınız son çare şurup uygularız..
Cevabınız için teşekkürler . Peki Ventolin şurubu vermeyelim mi şimdi . Bu ilettiğiniz ilacı alayım bugün o zaman .

Cevabınız için teşekkürler . Peki Ventolin şurubu vermeyelim mi şimdi . Bu ilettiğiniz ilacı alayım bugün o zaman .

Hayır vermeyin sera’yı alın uygulama için görüşelim. Büyük ölçüde düzelir.Geçmiş olsun..

sen kimsin ya laf atan sensin. sana noluyo ? etiketlediğim insanın şikayeti olursa söyler. seni ilgilendiren bi durum yok ortada ARKADAŞ !
Etiketlediğiniz insanla bir bağım vardır belki :) sonradan gelip ortalığı karıştıran siz olabilir misiniz? Bunlar size son laflarım. Hoşçakalın

Etiketlediğiniz insanla bir bağım vardır belki :) sonradan gelip ortalığı karıştıran siz olabilir misiniz? Bunlar size son laflarım. Hoşçakalın
banane senin bağından. bilgili diye ben ona haber veriyorum. benim kuşum da hasta ona da yardımcı oldu. kafalar biraz düzgün çalışsın PLS :D

banane senin bağından. bilgili diye ben ona haber veriyorum. benim kuşum da hasta ona da yardımcı oldu. kafalar biraz düzgün çalışsın PLS :D
Sen benim kafamı sorgulayacak en son insansın inan bana. Ben senin derdin ne çok iyi bilgi sahibiyim rahat ol bu bir. Please kelimesinin açılışının yazılışını bile bilmediğine eminim. İstersen ingilizce devam edebiliriz honey okay? Hadi bak işine

Geri