Karadeniz Pet

kuşun astımı var

burakbyklci

Yeni Üye
muhabbet kuşum birkaç saat önce gayet iyi ötüyordu ve uçuyordu. sonra bir anda gelip baktım yerde yatıyordu veterinere götürdük. astımı var dedi daha önceden yoktu.diger kuştan bulaşmış. bir tane ilaç verip gönderdi. çok hareketsiz yatıyor sadece yem yemiyor içmiyor. neyden olmuş olabilir ? ilacı vereceğiz tabi ki ama başka yapabileceğimiz bir şey var mıdır ? 5 yaşında bu arada

bu şekilde yatıyor sürekli

muhabbet kuşum birkaç saat önce gayet iyi ötüyordu ve uçuyordu. sonra bir anda gelip baktım yerde yatıyordu veterinere götürdük. astımı var dedi daha önceden yoktu.diger kuştan bulaşmış. bir tane ilaç verip gönderdi. çok hareketsiz yatıyor sadece yem yemiyor içmiyor. neyden olmuş olabilir ? ilacı vereceğiz tabi ki ama başka yapabileceğimiz bir şey var mıdır ? 5 yaşında bu arada

bu şekilde yatıyor sürekli
Astımın bir anda bu hale getireceğini sanmıyorum. Daha önce nefes alma problemi, uçma problemi vs var mıydı?

nefes almada veya uçlara hiç yoktu sadece son bir hafta arada bir tüylerini kabartip hafif titriyordu o da yoktu yine son günlerde

Macaw asthma in birds business also known as Macaw respiratory hypersensitivity, pulmonary hypersensitivity, or polycythemia. ... This lung and airway condition business a disease which leads to an allergic reaction in birds . Typically this disease presents itself in Blue and Gold Macaws, if it affects them at all.

Geri