Karadeniz Pet

Kuşun cinsiyeti nedir

Shimano

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar aldığım uretimhane kuşun erkek olduğunu söyledi fakat ben tam emin olmak için sizlerede danisiyim dedim sizce cinsiyeti nedir ??birde forumda incelediğim kadarı ile gaga kısmının orada sanki beyazlık var gibi buda kuşun mantar oldugunumu gösteriyor ??

7f6c615e9c597c579fd2598d31dbb548.jpg

4337a35b05c5730e8dce74b77b2c535a.jpg

5897e9c231823780731adbbcd10d425e.jpg

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkek demistim fakat disiymis, düzeltelim yanlis yönlendirme olmasin.

Son düzenleme:
Gagasının uclarında beyaz bırsey var arkadaslar forumda arastırırken butur vakalarda kusun mantar oldugu yonunde yorumlar var acaba benım kusumdada mantar varmı ? yoksa gayet saglıklı bır kusmudur ? yınede ben bu beyaz kısma vazalın surdum ne olur ne olmaz dıye ınsallah yanlıs bırsey yapmamısımdır ..

Kuşunuz dişi maşallah sağlıklı bir kuş

Üst sagdaki tipe uymuyor mu? Tablo mu yanlis yoksa ben mi yanlis görüyorum?
Sağdaki örnek çekinik renk kuşlar için bu arkadaşın kuşu çekinik renk olmadığı için tabloyu dikkate almak anlamsız.

Anladim üstadlar tesekkürler bilgilendirme icin.

Benim erkek kuşumun da bebekken bu renkti aynısıydı hatta forumda 7-8 kez konu açtım ama şuan durum masmavi bir cere. Bence kuşunuz erkek.​

Aldığım kişi büyük olasılıkla erkek dedi ama.benimde kafam karıştı :( dişimi erkekmi bakalım ilerleyen günlerde daha net belirgin olur sanırım.kusda mantar varmı peki arkadaşlar ??

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri