Karadeniz Pet

Kuşun Gözünü Papağan Oymuş

Salih444

Yeni Üye
Sa arkadaşlar bu kuşu komşu verdi ona da bi tanıdığı vermiş kuşu bilememişler papağanın yanına koymuşlar. Ğözleri sanki açık deil gibi düzelme ihtinali var mı yoksa ölür mü merhem felan düzeltir mi gözleri düzelir mi bi yardım edin lütfen.
4ef49af9205737900ce98a3a54a04fed.jpg
96d97198decd18158bd9ecbc5ac2b619.jpg
e3e34f547213ab5acdb2eb05dca6d1f4.jpg
80f33ad3a35fb31bd1d2c1097a0011ba.jpg

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

geçmiş olsun baya bir hırpalanmış gözüküyor kafese elinizi soktuğunu da veya yaklaştığınız da kaçıyor mu çünkü ürkek kuşlardır elinize hemen tepki verirler bi deneyin isterseniz elinizi uzatarak ondan sonra ustalardan ilaç tavsiyesi alabiliriz

geçmiş olsun baya bir hırpalanmış gözüküyor kafese elinizi soktuğunu da veya yaklaştığınız da kaçıyor mu çünkü ürkek kuşlardır elinize hemen tepki verirler bi deneyin isterseniz elinizi uzatarak ondan sonra ustalardan ilaç tavsiyesi alabiliriz
Yok kaçmıyo bi de 10 gün olmuş ani hareket yaptığımda bile kaçmıyo.

anladım o zaman gözler kapanmıştır düzeleceğini sanmıyorum ama sağlığı için vitamin ve probiyor-tik takviyesi yapabilirsiniz ancak yemliği suluğu görmüyrsa yiyip içmeyecektir dikkat edip kendiniz beslmeniz gerekir

10 gündür olmuşsa yemliğin ve suluğun yerini ezberlemiştir. Özellikle de suluğun yerini tüneklerin yerini hiç değişmeyin. Gözüne de enfeksiyon kapmasın diye Eczaneden antibiyotik göz damlalarından alıp kullanın. günde 2-3 kez birer damla damlatın.

10 gündür olmuşsa yemliğin ve suluğun yerini ezberlemiştir. Özellikle de suluğun yerini tüneklerin yerini hiç değişmeyin. Gözüne de enfeksiyon kapmasın diye Eczaneden antibiyotik göz damlalarından alıp kullanın. günde 2-3 kez birer damla damlatın.
Düzelir mi sizce