Karadeniz Pet

Kuşun kafese girmemesi

Ares1

Yeni Üye
arkadaşlar kusum aç olmasına ragmen kafesine girmiyor yanımdan ayrılmıyor neden acaba?

o zaman girmek istemez bir düzen olması gerekiyor.mesela sabah 9 dan öğle 12 ye öğlen 3 ten saat 18 e ve buna alışması için bi kaç gün kafesten çıkarmayın
bende bi düzeni olsun istiyorum ama o kafesten cıkma isteği vicdanımı sızlatıyor

Şimdi daha dikkatli inceledim. Kafeste ki o gaga taşı denilen şeyi çıkarıp kalamar kemiği ve mineral blok takın. Ballı krakerler kullanmanızı tavsiye etmem, onun yerine dal darı kullanın. Salıncak da açıkçası küçük kafesler için çok gereksiz bir oyuncak.

Şimdi daha dikkatli inceledim. Kafeste ki o gaga taşı denilen şeyi çıkarıp kalamar kemiği ve mineral blok takın. Ballı krakerler kullanmanızı tavsiye etmem, onun yerine dal darı kullanın. Salıncak da açıkçası küçük kafesler için çok gereksiz bir oyuncak.
dal darı petshoplarda bulunurmu

şuan dediğiniz herseyi gerçekleştirdim fakat kalamar kemiğine tutacak almayı unuttum zemine koysam oradan kemirebilir mi

Geri