Karadeniz Pet

Kuşun Son Hali- Teşekkürler

furkan00

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Muhabbet kuşumu henüz 1buçuk aylıkken almıştık. Tüylerinden dolayı hastalığı vardı. Birçok kişi kuşa iyi bakılmazsa çok yaşamayacağını söylemişti. Durumuna çok üzülmüştüm, ve burada arkadaşların yazdıklarını tedavi olarak uygulamaya başladık. Evimden 4 ay ayrı kalacaktım, anneme tedaviyi devam ettirmesini söylemiştim. Dün 4 ayın sonunda evime geldim ve muhabbet kuşumun canlı, hiperaktiv halini görünce çok mutlu oldum :) Öncelikle sizlere ve anneme çok teşekkür ediyorum. Kuşumun tüyleri çıkmış, görüntüsü canlı, uçmaya başlamış ve yavaş yavaş büyüyor. Şuan 7. ayına doğru gidiyor :) İlk ve son hallerini paylaşmak istiyorum...

İLK HALLERİ:

v5kOnR.jpg

1v18MD.jpg

LAkB11.jpg

SON HALİ:

rMWAZM.jpg

7g9lMv.jpg

Son düzenleme:
MaşAllah sıpaya. Eminim o da minnettardır. :) Allah uzun sağlıklı ömürler versin. :)

Tedavi için siz ne uyguladınız belirtirseniz, bu gibi sıkıntı çeken arkadaşlarada ilham kaynağı olmuş olur :) Kuşunuzun maşaallahı var.

Çok teşekkür ediyorum ve hemen tedaviyi sizlerle paylaşıyorum :)

Öncelikle hepimizde olan bol sevgimizi göstermemiz ve sabırla hareket etmemiz gerekiyor.

Daha sonra ise her gün haşlanmış patates, haşlanmış yumurta yedirmemiz gerekiyor. Her gün vitaminli suyunu tazelememiz gerekiyor. Sık sık da marulun beyaz sapını yedirmemiz gerekiyor.

Bizler bu tedaviyi 3 ay uygulayarak bu sonucu aldık.

Maşallah. Verilen emeğin bu şekilde karşılığının alındığını görmek ayrı bir mutluluk. Tedavisinde emeği geçen herkese tebrikler. Güle güle büyüsün.

Maşallah sevgi ilgi böyle bir şey Güle güle besleyin

Gerçekten böyle hayvanlara değer veren insanları gördükçe tanıdıkça çok mutlu oluyorum. Emeğine yüreğine sağlık kardeşim anneminden ellerinden öpüyorum. Güle güle besle

Maşallah, emeğinize sağlık, resmen sınıf atlamis.

İyi dilekleriniz için tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum :)

Geçmiş olsun. Emeğinize sağlık. Bu çabanızdan ötürü sizi tebrik ediyorum

reeder_A8i_Quad cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi