Karadeniz Pet

kuşunun kafası kanamış.

gosling

Yeni Üye
Kuşumun 5 dk önce birşeyi yoktu hatta ıslık çalıyordu tuvalete gittim geldim salıncakta oturuyordu, ıslık çaldım bakınca gördüm kafasını, lütfen yardım edin ne olmuş olabilir ne yapmam lazım çok kötüyüm şu an çok korkuyorum Allah rızası için yardım edin veterinere götürmem lazım mı teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20190407_224207.jpg
    IMG_20190407_224207.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20190407_224215_HHT.jpg
    IMG_20190407_224215_HHT.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20190407_224213.jpg
    IMG_20190407_224213.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20190407_224212.jpg
    IMG_20190407_224212.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 27
Kafes içerisinde havaya kalkmış tel ucu falan varsa oraya sürtmüş olabilir kafasını. Yada salıncakda da öyle bir tel olabilir. Onu bulup o teli sıkıştırmanız lazım. Bu güzelliğe de yarasının üzerine teramycn yara merhemi sürün.

Kafes içerisinde havaya kalkmış tel ucu falan varsa oraya sürtmüş olabilir kafasını. Yada salıncakda da öyle bir tel olabilir. Onu bulup o teli sıkıştırmanız lazım. Bu güzelliğe de yarasının üzerine teramycn yara merhemi sürün.
O merhemden yok nereden bulabilirim eve yakın eczane de yok yarına kadar birşey olmaz değil mi hayatımda en çok değer verdiğim şeylerden birisi kuşum ona birşey olsun istemem bu arada cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim mineral bloğun teli çıkmış ama sivri değil yine de söktüm bloğu.

Çok streslendiyseniz nöbetçi eczaneden alın. Terrsmycn, bepanthane, hametan veya madecassolden biri olabilir.
Tamam çok teşekkür ederim şimdi gidemem yarın terramicyn alıp süreceğim ne kadar nasıl sürülür bir bilginiz var mı peki? Teşekkür ederim şimdiden.

Tamam çok teşekkür ederim şimdi gidemem yarın terramicyn alıp süreceğim ne kadar nasıl sürülür bir bilginiz var mı peki? Teşekkür ederim şimdiden.
İnce bir tabaka şeklide sürebilirsiniz. Yarına kadar bişi olacağını sanmıyorum ama yarın ilk işiniz ezcane yolu olsun. Kuşunuzun mineral bloğada ihtiyacı var. Olmadı onu delip iple sabitleyin kafesine.

İnce bir tabaka şeklide sürebilirsiniz. Yarına kadar bişi olacağını sanmıyorum ama yarın ilk işiniz ezcane yolu olsun. Kuşunuzun mineral bloğada ihtiyacı var. Olmadı onu delip iple sabitleyin kafesine.

Teşekkürler, en etkili krem hangisi olur bugün onu alayım?

Geri