Karadeniz Pet

Kuşunuz hangi renk ???

Kuşunuz hangi renk ?

• Mavi

Kullanılan: 2 18.2%
  • Yeşil

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sarı

• Beyaz

Kullanılan: 0 0.0%
  • Mavi-Beyaz

Kullanılan: 1 9.1%
  • Yeşil-Sarı

Kullanılan: 3 27.3%
  • Rainbow

Kullanılan: 1 9.1%
  • Diğer...

• Kullanılan toplam oy
    11

Şeker2019

Paylaşımcı Üye
Kuşunuzun rengini seçin

Arkadaşlar kuşlarınızla ilgili bir güzellik yarışması yapmayı düşünüyoruz ;) Yarışma yem hediyeli olucak. Yapalımmı ne dersiniz?
ben kızıma ödülü kendi kendime verdim bile :p erkek kuşlar için yapın en yakışıklı kuşu kızıma alıyım :D:D:D:D

Arkadaşlar kuşlarınızla ilgili bir güzellik yarışması yapmayı düşünüyoruz ;) Yarışma yem hediyeli olucak. Yapalımmı ne dersiniz?

yapalım tabii çok güzel olur ancak sadece muhabbet kuşları arasında olucaksa muhabbetim yok. son muhabbetimden sonra başka muhabbet almıcam daha.. şuan iki hint bülbülüm. iki de sevda papağanı var. bunlardan biriyle katılabilirsem katılıyım

heeyt yem için yarışacaklar şimdiden yemin kokusunu alınca çıktı podyuma. hay bakalım kapın da gelin yeminizi.. versele laga istiyolar

20190903_071830.jpg

heeyt yem için yarışacaklar şimdiden yemin kokusunu alınca çıktı podyuma. hay bakalım kapın da gelin yeminizi.. versele laga istiyolar

Ekli dosyayı görüntüle 41301
Ooo seninkiler de cok guzelmis masallah. Gönlüm de hep bunlarda valla bidaha kuş almam kızıma bir şey olursa diyorum ama.. ilk kusumu alirken cennet papagani istedim bana dediler ki önce muhabbet bak kısmet olmadı hiç.

Ooo seninkiler de cok guzelmis masallah. Gönlüm de hep bunlarda valla bidaha kuş almam kızıma bir şey olursa diyorum ama.. ilk kusumu alirken cennet papagani istedim bana dediler ki önce muhabbet bak kısmet olmadı hiç.

bütün cinslerin hepsi güzel ama en çok keyif aldığım hint bülbüllerim :D 34 tane ürettim