Karadeniz Pet

Kullandığıniz en iyi Multi vitamin ve B vitamini ?

Zeusthebird

Yeni Üye
Herkese merhaba, foruma yeni katildim ve sayenizde cok guzel bilgiler edindim. 1 hafta once 1 aylik bir muhabbet kusu aldım, henuz vitamin vermeye baslamadim yemine ek olarak yulaf,dal dari ve yumurta mamasi verdim, aklimda bir kac secenek var sizce hangisini tercih etmeliyim kusumun kuyruk ve kanat tuyleri tam gelismemis oldugu icin b vitamini de vermeyi de dusunuyorum. Dusunduklerim
1-röhnfried gervit-w
2-röhnfried bt-amin b
3-med tollyamin forte
4-versele laga muta vit
Sizce bunlardan hangilerini secmeliyim yada baska daha iyi bir oneriniz olur mu ? Ve kuşum cok su icmiyor bunlari mamasina da koyup vemem mumkun olur mu ?

Multivitamin olarak Röhnfried Gervit W (18 vitamin içeriğine sahip genel vitamin takviyesidir.)
B vitamini olarak Röhnfried BT amin Forte B yada versele laga muta vit tercih edebilirsiniz. (B vitamini tüy gelişimi için önemlidir ve multivitaminlerden farklı olarak çeşitli B vitamini ve aminoasit içerirler.) bt amin forte b'de ek olarak elektrolit içeriğine de sahiptir.

Multivitamin olarak Röhnfried Gervit W (18 vitamin içeriğine sahip genel vitamin takviyesidir.)
B vitamini olarak Röhnfried BT amin Forte B yada versele laga muta vit tercih edebilirsiniz. (B vitamini tüy gelişimi için önemlidir ve multivitaminlerden farklı olarak çeşitli B vitamini ve aminoasit içerirler.) bt amin forte b'de ek olarak elektrolit içeriğine de sahiptir.
Tesekkur ederim, o zaman bu ikisini almam yeterli olur. Peki bunlari mutlaka suya mu koymam lazim mama yapip versem de olur mu ? Kusum pek su icmiyor.

Supravit kullanıyorum 2 gün arayla memnunum