Karadeniz Pet

kur yapıyor

paşasultan

Yeni Üye
kuşum 2 aylık ve yeşil bir oyuncak arabası var sürekli ona kur yapıp çiftleşmedeki gibi üzerine çıkıyo kendini kaybediyor . çok ufak bunu yapması normal mi?

Azoncede birisi 3-4 aylık yavrularının çiftleşmeye calistigini soyledi yeni nesil hic iyi bir yere gitmiyor. :D Benim bildigim normalde 8 aydan sonra başlıyorlar :D

yeni nesil hızlı bide 2 aylık olması çok şaşırttı beni normal bi durum değil bence

Kuşları bilmiyorum ama yavru kopeklerde boyle davranislar sergiliyorlar maksat gelecege yatirim siz yinede yanina disi almayin. :D :D :D

Siz yine iyisiniz benim 40 günlük bir yavru var yem kırmayı tam öğrenemedi. Gidip kardeşini iki kaşıyor acikinca kardeşi de sabahtan aksama kadar onu besliyor. Çevresinde dört dönüyor kovaliyor :D Kafesteki tüm yavrularla uğraşıyor üstlerine çıkıyor yatanlari kaldırıyor :D Erken ogrenmisler. Arkadaşın dediği gibi yeni nesil çok fena :D

Ahahaha yemin ediyorum böylesini ilk defa duydum :D iyi guldum allahda sizi guldursun.:D cok hosmus benimde yavrularim olsada boyle seylere sahit olabilsem :D

Ahahaha yemin ediyorum böylesini ilk defa duydum :D iyi guldum allahda sizi guldursun.:D cok hosmus benimde yavrularim olsada boyle seylere sahit olabilsem :D

Sormayın babasi da öyleydi onun disisine 5 dakka rahat vermezdi :D kafeste kardeslerine dışarı çıkınca bana :D ilgilenmeyince hemen çıkıyor kolumdan omzuma yukarı çok fena kimseye rahat vermiyor :D allah sizlere de nasip etsim inşallah kucak dolusu yavru :)

Amin amin :D bizimkilerde pek bişey yok ama bakalım alışsınlar ortama sonra değerlendireceğiz. :)

bir buçuk yaşında dişim var onun yanına koydum meraktan :D ne yapıcak diye put gibi dondu kaldı :D sanki şimdi nabıcam der gibi

Abla biz geldik ama rahatsız etmedik insallah fln :D :p neler geciriyo simdi icinden :D

maşallah pek tatlı :D

Teşekkür ederiz çok tatlı ama bazen çok agresifleşip o tatlılığnı yok edebilyor

onlarda canlı bazen tatlı bazen asabi sinirli olmaları normal :)

Benim de kusum iki ay yarimlik. Cok kizqin. Qaqa tasina suluqa kur yapiyor. Qaqa tasinin uzerine cikib ciftlesi:)

S308 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri