Karadeniz Pet

Kuru Mama

Rüzgarlale

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,kuru mama almak istiyorum.Aklımda şu an için powermax extra plus ve mammamia markaları var.Sizin memnun kaldığınız ve kullanmaya devam ettiğiniz mamalar nelerdir acaba ?Teşekkürler şimdiden

Onlar hep merdiven altı mamalar. Evlerinde fasulye , mercimek , nohut olan rondoya vurup piyasaya sürüyor. Mamacı oluyor. Güvenle alabileceğiniz tek mama whitta molen dir. Nemli ve kuru olanıda var..

Onlar hep merdiven altı mamalar. Evlerinde fasulye , mercimek , nohut olan rondoya vurup piyasaya sürüyor. Mamacı oluyor. Güvenle alabileceğiniz tek mama whitta molen dir. Nemli ve kuru olanıda var..
Ben cede almıştım,o nasıl acaba?Yorumları iyi genelde.

Valla Ahmet hocamın dediğine uydum.Ürünün içeriğine baktım,iki üç yorum daha okudum.Şimdi de sipariş verdim.Kullandıktan sonra kuşların tepkisini söylerim sizlere

Witta molen çok iyi bir marka zaten,keşke yemlerini de bulabilsem.Severek yerler umarım.
Yemler için eğer Ankara’da iseniz bir toptancı söyleyebilirim.Kiloyla da satıyor.Malları çok iyi ama ben her ne kadar İstanbul’da olsam da gittiğimde alıyorum Vitamino tonic hakkında bir bilginiz var mı acaba ?

Yemler için eğer Ankara’da iseniz bir toptancı söyleyebilirim.Kiloyla da satıyor.Malları çok iyi ama ben her ne kadar İstanbul’da olsam da gittiğimde alıyorum Vitamino tonic hakkında bir bilginiz var mı acaba ?
Ankara’da değilim maalesef,yurtdışından sürekli getirtme imkanı olmayınca da başka markaya geçtim uzun süredir.Hayır hiç kullanmadım o vitamini bir fikrim yok ne yazık ki.

Ankara’da değilim maalesef,yurtdışından sürekli getirtme imkanı olmayınca da başka markaya geçtim uzun süredir.Hayır hiç kullanmadım o vitamini bir fikrim yok ne yazık ki.
Yem olarak kullandığınız ürün nedir acaba bir de vitamini soracaktım

Geri