Karadeniz Pet

Kuru mamayı nasıl hazırlayayım ?

Mehmet KOÇTÜRK

Meraklı Üye
Selam ün aleyküm. Kuru mamayı fazladan hazırlamak ve saklamak istiyorum. Elimdeki.malzemeler :
Ballı muzlu bebe bisküvisi
Pirinç unu
Keçi boynuzu tozu
Kurutulmuş meyveler
Nijer (kuşlarım yumurtada yattığı için katmayacam )
Tuzsuz etimek
İrmik
Toz tarçın
Bunlardan zararlı olanları var mı ? Miktarları ne kadar koymalıyım. Ayrıca versele laga probizyme ı bu kuru mamaya katayım mı ? Şimdiden teşekkürler. Selametle...

İmzamdaki mama konusuna göz atabilirsiniz, ayrıca bilgi isterseniz buradan size yardımcı olurum okuduktan sonra kafanızdaki soru işaretlerini gideririm :)

Son düzenleme:
İmzamdaki mama konusuna göz atabilirsiniz, ayrıca bilgi isterseniz buradan size yardımcı olurum okuduktan sonra kafanızdaki soru işaretlerini gideririm :)

Daha önceden de bakmıştım konularına. Allah razı olsun çok faydalandık. Mamayı şimdi birdaha okuyup sana döneceğim kardeşim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:34 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

Daha önceden de bakmıştım konularına. Allah razı olsun çok faydalandık. Mamayı şimdi birdaha okuyup sana döneceğim kardeşim.

Emre mısır unu yerine pirinç unu kullanabilir miyim kardeş?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:34 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

Emre mısır unu yerine pirinç unu kullanabilir miyim kardeş?

Rica Ederim abi :) İkisini birden kullan farketmez bol malzemeli olsun önemli değil :)

Son düzenleme:
Geri