Karadeniz Pet

Kuruma arkadaslar su anda Tarih 15haziran 2018 kuslarima 13 gun once kuruma teshisi koydum

kuruma sıkıntısı

Kullanılan: 0 0.0%
  • yazmalıyım

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Halil toysal

Meraklı Üye
kusuma baslikta belirttigim gibi 13 gun once kuruma hastalihina yakalandigini anladim derhal biteral vermeye basladim bugun ile beraber(15haziran2018)13gun oldu biteral 250mg kullaniyorum sizce halen kusuma ilaci vermelimiyim yoksa direkt probiyotik takviyesine baslamalmiyim

kusuma baslikta belirttigim gibi 13 gun once kuruma hastalihina yakalandigini anladim derhal biteral vermeye basladim bugun ile beraber(15haziran2018)13gun oldu biteral 250mg kullaniyorum sizce halen kusuma ilaci vermelimiyim yoksa direkt probiyotik takviyesine baslamalmiyim
Kurumu olduğuna sen mi kara verdin başkası mı?

Kurumu olduğuna sen mi kara verdin başkası mı?
Antakyaliyim burada kusla ilgilenen dogru durust veteriner yok maalesef kusla ilgilenen yok veteriner de bana cok uzak
Yakinimdaki kuscuya gittim once ishal dedi korktum cunku kurumaya donecegini biliyordum kusuma sirkeli su verdim duzelir gibi oldu ancak duzelmedi maalesef su anda baslikta dedigim tarihde kuslarim daha cok siyah diskiliyor diskinin beyaz orani gayet iyi icinde yem kirintilarida yok (sindirilmemis yem)kuscu kuruma dedigi gunden itibaren biteral 250 mg kullaniyorum 13 gun oldu ..bugun kusa probiyotik veriyorum sizce ek birsey yapmam gerekirmi buarada kusum onceki durumuna gore cok iyi hatta kizisti ancak tedbir olmasi icin ese atmadim diger kusum ise asiri hasta galiba krtulmasi zor ancak herseye ragmen devam edecem bakmaya insaallah iyilesirler

Kuşun kendi fotoğrafını ve dışkısının fotoğrafını ekleyin. Göğüs kemiği keskin şekilde ele geliyor mu?

Kuşun kendi fotoğrafını ve dışkısının fotoğrafını ekleyin. Göğüs kemiği keskin şekilde ele geliyor mu?
dıskisi siyah ve kemigi bicqk sirtindan daha keskin neredeyse , oldukca iyi yem yiyor ancak zayif siringayla beslemeyi planliyorym ama tedirginim kusa zarar vernemek icin fotograf atamam bayram dolayisiyla disaridayim ama eve donunce atarim size fotograf

Zaten yeteri kadar vermissiniz bence vitamin ve prebiyotik takviyesine başlayın artik ve şunu belirtmek istiyorum kutuma diye bir hastalık yok kuruma bir çok.hastaligin sonucu kusun zayıflaması sonucu olan bir sonuç bence ilk.once hastalığı teşhis edin ona gore ilac tedavisine başlayın eğer biteral etki etmiyorsa

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaten yeteri kadar vermissiniz bence vitamin ve prebiyotik takviyesine başlayın artik ve şunu belirtmek istiyorum kutuma diye bir hastalık yok kuruma bir çok.hastaligin sonucu kusun zayıflaması sonucu olan bir sonuç bence ilk.once hastalığı teşhis edin ona gore ilac tedavisine başlayın eğer biteral etki etmiyorsa

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle dogru zaten önce kuşta asiri ishal vardi aldiktan sonra petshoptan almistim kusumu galiba stres nedeni ile deterjan onerdiler ancak korktum su anda ishal yok ancak kusum kuruyor

http://www.kanarya.com.tr/elma-sirkesi-kullanimi-ve-kuruma-hastaligi-tedavisi Şunu bir okuyun isterseniz. Biterali 8 parçaya bölüp her gün 1/8i suda eritilerek verilmeliymiş. Suyu günlük değişecek her tazelenen suya ilacın 1/8i katılacak. Ayrıca elma sirkesinin öneminden bahsediliyor. Hijyen öneminden, ızgara kafes kullanımının elzemliğine değiniliyor.
emin olunhepsi kafeslerde mevcut artik zamana kaldi 2 gun daha biteral verecem sonra probiyotik takviyesine basvuracagim artik olursa olur ne diyelim yapacak biseyim kalmadi

Merhabalar kuşumda kuruma için neo terramycin kullanıp sonrasında diazyme 256 kullanacağım fakat hangi dozajda kullanmalıyım sizin bir öneriniz varmı

Geri