Karadeniz Pet

Kuş uçamıyor ve tüyleri dökülmüş acil yardım ederseniz çok mutlu olurum

selin_n

Yeni Üye
Merhabalar.Arkadaşımız kuşunu bize bıraktı.Önceden uçuyormuş ancak şimdi hiç uçamıyor.Tüylerinin çoğu dökülmüş (yanak kısımları ve kanatlarının altı en fazla dökülen yerlerden)1 haftalık tatile gittiklerinde evde tek bırakmışlar.O zaman stresten döküldüğünü söylediler.Acaba stresten mi dökülmüş yoksa farklı bir rahatsızlığı mı var? Tedavi olarak ne önerirsiniz?(biz bugün vitamin verdik) Ayrıca hastalığı viral bir hastalık olabilir mi?Evde iki kuşumuz daha var.Aşağıya kuşun ve dışkılarının fotoğraflarını bırakıyorum.Acil cevaplarsanız sevinirim.Daha fazla zarar görmeden tedavi edilsin istiyoruz.Çok hareketli bir kuş olduğunu da belirtmek isterim.

Öncelikle ballı kraker vs sağlıklı degil kafesten çıkartın. Kus stresten kendisini yolmuştur haftada 2 gün kaliteli b vitamini haftada 1 gün 1 tatlı kaşığı yulaf verin kuşa her gün de sirkeli su ile duş aldır kendisini toplar

Çok teşekkür ederim söylediklerinizi uygulayacağım,bizim verdiğimiz vitaminin ticari ismi super bird.İçinde B1,B2,B6,B12 ve diğer vitaminler var yine de B vitamini için kaliteli bir vitamin ticari isim söylerseniz onu da alırız.bir de sirkeli suyu nasıl hazırlamalıyım kuş biraz korkuttu bizi çok zayıf kalmış sirkenin fazlası hasta eder diye tedirgin oldum emanet olunca.

Çok teşekkür ederim söylediklerinizi uygulayacağım,bizim verdiğimiz vitaminin ticari ismi super bird.İçinde B1,B2,B6,B12 ve diğer vitaminler var yine de B vitamini için kaliteli bir vitamin ticari isim söylerseniz onu da alırız.bir de sirkeli suyu nasıl hazırlamalıyım kuş biraz korkuttu bizi çok zayıf kalmış sirkenin fazlası hasta eder diye tedirgin oldum emanet olunca.
Röhnfried Bt amin forte alabilirsiniz bölünmüş şekilde satılıyor

Geri