Karadeniz Pet

kuşla aynı odada kalmak

M.kuşum ile aynı oda da kalabilir miyim ?

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .
B

behcetik

Guest
arkadaşlar kuşum salonu çok pislettiği için kendi odama aldım acaba kuş ile aynı odada yatıp kalınca bir problem olur mu benim için gerçi benim odam da yemlerden dolayı kabuk doluyor da yapıcak bişey yok ona :D

Tek sorun ötmesi olur, başka problem olmaz.

çok yüksek sesle bağırma ürkmesin başkada bişey olmaz yatağını falan sen topluyorsan yorganı katlamak için savuruyorsun ya hah o anda çok ürküyorlar bunlara dikkat et derim senin onu onun seni görebileceğin yere as orda da kalsın sadece yem ve su için indirirsen fdazla rahatsız etmezsen gayet iyi bir dost olursunuz :)

çok yüksek sesle bağırma ürkmesin başkada bişey olmaz yatağını falan sen topluyorsan yorganı katlamak için savuruyorsun ya hah o anda çok ürküyorlar bunlara dikkat et derim senin onu onun seni görebileceğin yere as orda da kalsın sadece yem ve su için indirirsen fdazla rahatsız etmezsen gayet iyi bir dost olursunuz :)

Zaten 3 hafta oldu daha alışmadı belki bu sayede bana alışır sürekli beni görcek elime çıksın yeter :D:)

Hiç birşey olmuyor hep kuşla uyudum kuşla uyandim
Yaşayacagin tek sorun aliştiktan sonra başina bişey geldiginde yokluguna zor alişmak ; diger türlü çook güzel bir duygu beraber uyumak

Erken saatte üstünü ört ki gece işik zarar vermesin , kuşlara zararli çünkü

çıkar çıkar zamanla hepsi olur kardeşim inşallah :)

Hiç birşey olmuyor hep kuşla uyudum kuşla uyandim
Yaşayacagin tek sorun aliştiktan sonra başina bişey geldiginde yokluguna zor alişmak ; diger türlü çook güzel bir duygu beraber uyumak

Erken saatte üstünü ört ki gece işik zarar vermesin , kuşlara zararli çünkü

bunu söylediğin iyi oldu bir tül örtsem olur heralde .

ayrıca alışsın başka bişey istemiyorum bizimki biraz zor alışacak gibi çok tırsıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:57 -->-> Daha önceki mesaj 19:55 --

çıkar çıkar zamanla hepsi olur kardeşim inşallah :)

inşallah çıkar zor bi kuş galiba benim ki :D:)

ötmüyorsa sıkıntı yok

Sabah Alarm Sesiyle Birlikte Başlıyor Ötmeye Alarmı Erteliyorumda Kuşun Sesini Erteleyemiyorum Sağolsun Sabahları Kaldırıyor Beni İşe :D

Sabah sabit 7 gibi bi ötüyolar kulak zarımı deliyolar sanki mecbur kalkıyom bi arkadaşda demis yorgan meselesini ondan cok korkuyolar

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ben üstünü kapatıyorum perde ile sabah ses yapmıyor :) ben ne zaman perdeyi açıyorum cik cikkk başlıyor dişi ye kur yapmaya :D

perdeye o kadar alıştı ki gördüğü zaman susuyo uyuma pozisyonu alıyor tünekte :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
perde ile kapamak mantıklı geldi bana da demekki sorun olmaz güvenlikle tutabilirim alışma sürecini de atlatırsak bi iyi dost olucaz gibi ama o süreç sıkıntılı :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:21 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

Sabah sabit 7 gibi bi ötüyolar kulak zarımı deliyolar sanki mecbur kalkıyom bi arkadaşda demis yorgan meselesini ondan cok korkuyolar

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ben üstünü kapatıyorum perde ile sabah ses yapmıyor :) ben ne zaman perdeyi açıyorum cik cikkk başlıyor dişi ye kur yapmaya :D

perde ile kapamak mantıklı geldi bana da demekki sorun olmaz güvenlikle tutabilirim alışma sürecini de atlatırsak bi iyi dost olucaz gibi ama o süreç sıkıntılı

Kafesin etrafına tül ordür kabuklar dışarı düşmesin:-s

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri