Karadeniz Pet

kuslari ayirmalimiym

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
oncelijle gunaydin bundan bi kac oncede konu acmistm belki bilirsinz yeni aldigm kus diye neyse tekrardn anlatm evcil bi erkek kusm var 3 aylik ilgilenemedigimden 1 aylik bi yavru disi aldim ama kendime alistiramadm burada forumda yazmistim herjes dediki o kus sana alismaz diyr o yuzden aklima su geldi bunlari ayirsam 1-2 haftada bana alisit sonra yeniden yanyana koyarm bi sikinti olurmu

abi digeri evcil ya gunluk 3 defa 1 er saatlik kafes disna birakiyrm geri gecirmde baya bi sikinti yasiyrm 10-15 dk ugrasyrm

geri kafese sokmak icin ugrasma . kendileri acıkınca veya susayınca girecektir . günde 3 defa senın istediginde ucup girecegine bi kere kendi istedigi kadar ucsun .

geri kafese sokmak icin ugrasma . kendileri acıkınca veya susayınca girecektir . günde 3 defa senın istediginde ucup girecegine bi kere kendi istedigi kadar ucsun .

aga o zmn surekli kafesn bulndugu odada olmm lazim girfiklerini gormk icn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:31 -->-> Daha önceki mesaj 07:30 --

Ozaman iki ayrı kafeste ayrı ayrı odalarda bakacaksınız

kafes var zatn abi saol oyle yaparm

aga o zmn surekli kafesn bulndugu odada olmm lazim girfiklerini gormk icn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:31 -->-> Daha önceki mesaj 07:30 --

kafes var zatn abi saol oyle yaparm

yok hocam zaten kendi girdimi bidaha kolay kolay cıkmaz .

Geri