Karadeniz Pet

Kuşlarıma kafes alıcam öneriniz neler ?

Dolma

Yeni Üye
Merhabalar şahsi düşüncem hagen visionlar bence çokta aman aman birşey değil
Dezavantajları:
1- Yuvalık takılacak yeri yok ön kapıya takabiliyorsunuz fakat o zamanda giriş kapısı kapanıyor
2- kafesin tabanında tava sistemi yok çekip temizliyemiyorsunuz mandallı bir sistem ve altını komple sökmeniz gerek

Ve aklıma gelmiyen çok şey fazla kullanışlı değil önericeğim kafes şuan kullandığım çok kaliteli gerçekten akıllı yemlik yuvalık banyoluk ve ekxtra baya girişi mevcut tavası çıkarılabiliniyor
http://www.sebakafes.com/index.php

Buda ordan aldığım kafes

Buda tüm ekipmanlarıyla olan hali çok kullanışlı kaliteli

Karar sizin :)

Merhabalar şahsi düşüncem hagen visionlar bence çokta aman aman birşey değil
Dezavantajları:
1- Yuvalık takılacak yeri yok ön kapıya takabiliyorsunuz fakat o zamanda giriş kapısı kapanıyor
2- kafesin tabanında tava sistemi yok çekip temizliyemiyorsunuz mandallı bir sistem ve altını komple sökmeniz gerek

Ve aklıma gelmiyen çok şey fazla kullanışlı değil önericeğim kafes şuan kullandığım çok kaliteli gerçekten akıllı yemlik yuvalık banyoluk ve ekxtra baya girişi mevcut tavası çıkarılabiliniyor
http://www.sebakafes.com/index.php

Buda ordan aldığım kafes

Buda tüm ekipmanlarıyla olan hali çok kullanışlı kaliteli

Karar sizin :)
Benim şuanki kafesimde böle bir şey memnunum ama kafesi kuzenime verdim şuan kuşumun kafesi yok papağan ile tünekde takılıyor ve Hagen kafeslerinde S01 modelinde 2 S02 modelinde ise 4 tane kapı var zaten ve temizlik işlemide benim için gayet pratik ama önerinini yinede dikkate alacam benim modern görünüşlü bir kafese ihtiyacım var aynı hagen gibi sebebi ise salonum estetik hastası biriyim ve bu tip bir kafes salona uymuyor modern bir kafes önerisi verebilirsen daha iyi olur hayırlı akşamlar :)

Bu arada kafesi aldığınız sitede SSL sertifikasını mutlaka arayın attığınız siteden daha önce alışveriş yaptığınız için şuan güveniyorum siteye ama şu SSL sertifikasına biraz daha önem göstermeni öneririm

Modern diyorsanız hagen en iyisi o zaman S01 alın bence şık durur salonunuzda S02 çok uzun çirkin duruyor

Maşallah baya varmış S01 iyidir biraz daha büyük isterseniz M01 de var oda güzel

Evde kullanılacak ve estetik görüntü önemli ise hagen kafeslerden birini tercih edebilirsiniz. Özer Beyin dediği dezavantajları göz önünde bulundurarak estetik açıdan hagen ve box kafesler ev için kullanılabilir kafeslerdir bence.

S01 modeli gayet güzel bence. Ayrıca muhabbet kuşları tırmanmayı sevdiklerinden yukarı doğru değil de enine doğru geniş kafes daha kullanışlı olur. Ayrıca ek bir masraf yapmaya gerek yok. S01 modelini öneririm.

S01 modeli gayet güzel bence. Ayrıca muhabbet kuşları tırmanmayı sevdiklerinden yukarı doğru değil de enine doğru geniş kafes daha kullanışlı olur. Ayrıca ek bir masraf yapmaya gerek yok. S01 modelini öneririm.
Malesef S02 modeli elime ulaştı bile :) önerin için teşekkür ederim :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın bu arada S02 kafesin S01 den farkı uzun olması ortadan yukarı olan katı takmazsanız S01 olarak kullanırsınız eklerini taktığınızda S02 oluyor :)