Karadeniz Pet

Kuşlarımı çiftleştirmek için ne yapmalıyım ?

Emresaid tiryaki

Yeni Üye
Merhabalar yaklaşık 2 yıl önce erkek bi muhabbet kuşu almıştım ve çok geçmeden yanlız kalmaması açısından yanına birde dişi muhabbet kuşu almıştım. Şuanda eş tuttular gibi gözüküyor birbirlerini kaşıyolar ağızlarına kusuyolar eş olmak için gereken her şeyi yapıyorlardı fakat bir türlü çocuk sahibi olmadılar hiç çiftleşirlerken de görmedim bunları çiftleştirmek için ne yapmalıyım :D mama filan her şeyi sağladım aslında ama olmadı bir türlü. Şuanda da ayrı kafeslere koydum ikisini fakat kafesler yanyanamı dursun yoksa ayrı yerlerdemi bilemedim sizlere danışmak istedim bunu yapmam lazımmı kısa sürede yazarsanız çok sevinirim

Havuç rendeleyip verebilirsin kızıştırıcı niyetine. Eğer işe yaramazsa havuç, kuru mama veya ezilmiş(toz halde) bebe bisküvisi ve irmiği karıştırıp mama halinde verebilirsin. Işe yarar inşAllah.

Havuç rendeleyip verebilirsin kızıştırıcı niyetine. Eğer işe yaramazsa havuç, kuru mama veya ezilmiş(toz halde) bebe bisküvisi ve irmiği karıştırıp mama halinde verebilirsin. Işe yarar inşAllah.
Bebe bisküvisi şeker oranı yüksek olduğu için tavsiye edilmiyor

Geri