Karadeniz Pet

kuşlarımın cinsiyeti nedir

d_ogukan

Paylaşımcı Üye
bu konuyu açmayan en son tek ben kaldım malumunuz biliyorsunuz arkadaşlar. kimisine dişi dedik kimisine erkek dedik uzun uzun tartıştık, hatta dişiyi utandırıp yumurtlattık :) ama artık burama kadar geldi gerçekten.. şimdi seviyeyi iyice zorlaştırmanın vakti geldi. sakın anlayamadık edemedik demeyin (gönül koyarım).
papağan bu, sürü içinde gözlem yapılmadıysa dna testi dışında bilemeyiz demek yasak. buyrun yavrucaklar bunlar.

39791

39790

Son düzenleme:
Çok zor yerden geldin uzmanlık alanım dışında :D muhabbetleri anca öğrendik papağan nerden çıktı :D çok güzellermiş maşallah.

Çok zor yerden geldin uzmanlık alanım dışında :D muhabbetleri anca öğrendik papağan nerden çıktı :D çok güzellermiş maşallah.

:Dikisinden de yumurta çıkmadı şimdiye kadar. alalı 2 ay ancak oluyor sanırım.. ama bu arada şöyle bir sorun var hemen buradan sorayım konu açmadan. birbirleriyle aynı kafeste durmak istiyolar, birleştirdiğim zaman da çok iyiler birbirlerini seviyolar iyi hoş ancak 15 dk sonra birbirlerine anında diklenip karşılıklı vurmaya başlıyolar. işin kötü yanı müdahale etmedikçe asla kavgayı bırakmıyolar yorulma belirtisi bile göstermiyolar yani. ayırıyorum bu seferde birleşmek istiyolar. zaten kafesleri ayrı odalara yada biraz öteye koymak mümkün değil. ayrı kafeslerde olsalarda en azından yan yana olmak istiyolar. şimdi böyle bir durumda ne yapsam bilemedim. ikisi de ters duruyo şuan kafeslerinin çatılarında. birleştir diyolar yine yani

• Beğen
Tepkiler: Kca
Geri