Karadeniz Pet

Kuşlarınız ile ilgili konu açarken açıklayıcı konu açınız.

Melih.S59

Onursal Üye
Lütfen arkadaşlar kuşlarınız ile ilgili konu açarken açıklayıcı konu açınız. :)

Sitede sorulan bazı garip sorular

1.) Kuşum hasta yardımcı olun.
2.) Kuşum ölüyor yardımcı olun.
3.) Kuşumun hastalığı ne ?
4.) Kuşum neden böyle davranıyor.
5.) Kuşumu veterinere gösterdim anlamıyor.

Yukarıda ki gibi soruları sorarken mutlaka fotoğraf ve video ekleyin. Burada kimse müneccim veya ermiş değil. Sizinle veya kuşunuzla telepati yolu ile de anlaşamayız.
Yardımcı olabilecek arkadaşlara önce siz yardımcı olmalısınız.

1.) Kuşum hasta yardımcı olun.......... Cevap : Kuşunuzun hakkında geniş bir bilgiye sahip olmadan nasıl yardımcı olalım.
2.) Kuşum ölüyor yardımcı olun......... Cevap : Kuşunuzun hastalığı artık son evresine girmiş. Kimsenin elinde sihirli bir değnek yok kuşu kurtarmak için.
3.) Kuşumun hastalığı ne ? ............ Cevap : Siz doğru düzgün bilgi vermezseniz kimsenin bunu bilmesine imkan yok.
4.) Kuşum neden böyle davranıyor....... Cevap : Siz doğru düzgün bilgi vermezseniz kimsenin bunu bilmesine imkan yok.
5.) Kuşumu veterinere gösterdim anlamıyor..... Cevap : Hepsi için diyemeyeceğim ama veterinerlerin büyük bir çoğunluğu anlıyor. Fakat hastalığın ilerlemesinden dolayı ve
kuşunuzun kurtulmasının imkanı olmadığından size söylemiyor. Hastalıktan dolayı kuşun organlarından birisi hasar gördüyse veteriner buna ne yapabilir ?
Sizce ilaç ile organ düzelir mi ? Bir diğer konu cerrahi müdahale ile hiç bir kuş kurtulamaz. Eğer ki veteriner cerrahi müdahale ettiğinde,
kuş bu müdahale ile ölecek sonra bir çok kişi veteriner kuşumu öldürdü diye kızacak, bağıracak. Veteriner neden böyle riske girsin ki. En azından yaşaya bildiği kadar yaşasın diye bırakıyorlar.

Kuşların vücutlarının büyük bir çoğunluğu su gibi hastalıklar organlara yayıldığı zaman geriye dönüşü imkansız bir hal alıyor. İlaç ile organlar tamir olmaz.
Hastalığın ilk evresinde ilaçla tedavi edilebilir hastalıklar.

Konu açarken lütfen sitede arama yaparak açın. sitede sizin sorunuzun aynısı veya benzeri bir çok konu var.
Ben bir konu açayım insanlar bana cevap versin diye beklerseniz. Kuşunuzun iyileşmesi uzun sürer ve insanlar aynı sorulara ve konulara cevap vermekten sıkıldı.
Herkesin işi gücü var. Sizin aynı sorularınıza tek tek aynı cevapları veremezler.

Saygılar :)