Karadeniz Pet

kuşlarla Almanya'dan Türkiye'ye uçuş

doganemre

Yeni Üye
Herkese selamlar,
2 kuşumuzla Türkiye'ye gelmek istiyoruz. Uzun süre de Türkiye'de kalacağız. Arabamız yok bu yüzden uçakla geleceğiz ancak kuşlarla uçuş yapmak konusunda ciddi tereddütlerimiz var. Daha önce trende ve otobüste taşıma kafesiyle birlikte 3-4 saat süren yolculuklar yaptık. Ancak uçak başka birşey. Öncelikli korkumuz basınç , uçarken bizim kulaklarımız tıkanıyor onlara ne olur acaba diye düşünüyoruz. İkinci mesele yolculuk uzunluğu. Uçakta geçen süre 3 saat ancak giriş pasaport kontrolleri, bekleme ve çıkış derken 6 7 saatlik bir süreye takabül ediyor.

daha önce tecrübe edeniniz var mı ? önerilerine ciddi ölçüde açığız. şimdiden teşekkürler.

Çok zararlı olur, arabaya bile binince bazen kusabiliyorlar bir kaç konu var.

Taşıma kafesine koyun üstünü örtün hava alacağı şekilde sarsılmayacağı şekilde sabit taşınırsa bir sorun olmaz diye düşünüyorum
Daha önce tecrübeniz oldu mu ümit? Okuduklarımdan ben de bunu çıkarıyorum, ama emin olamıyorum.

yemini suyunu koyun sarsılmıcak şekilde konumlandırın ve ona seslenin elinizi uzatın orda oldugunuzu hissettrin sevdiği yemekleri verin dikkati dağılsın

Merhaba, ben kuşumla birlikte şimdiye kadar 2 saatlik 6 uçuş yaptım. Havaaşanı falan derken 4-5 saat sürdü. Bir tanesinde çok sarsıntılı bir türbülans geçirmemize rağmen hiç rahatsız olmadı. İnsanlar çığlık atarken kendisi ıslık çalıyordu 😊Kafesleri uygun ve rahat olursa bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum.

Merhaba, ben kuşumla birlikte şimdiye kadar 2 saatlik 6 uçuş yaptım. Havaaşanı falan derken 4-5 saat sürdü. Bir tanesinde çok sarsıntılı bir türbülans geçirmemize rağmen hiç rahatsız olmadı. İnsanlar çığlık atarken kendisi ıslık çalıyordu 😊Kafesleri uygun ve rahat olursa bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum.
Harika ya, o zaman biz de yapabiliriz.

Geri