Karadeniz Pet

Kusması durmuyor

Not: Kuş çok hareketli, dinç, oyun oynuyo, kafes altına inmiyo, uçması çok iyi, aşırı şekilde ötüyor konuşuyor, yerinde durmuyor, tek sorunumuz kusması kuş bu kadar iyiyken kusmasına anlam veremiyorum başka rahatsızlık belirtileri olmadgı için bi tedavi uygulamadm

İlaç önerirseniz hemen alayım yardımcı olurmusunuz @Ayhan OTÇUOĞLU

Şimdi eğer bu bir hastalıksa ilaç kullanmak gerekiyor. Öncelikle zolax kapsül alın eczaneden 100 mg. bir kapsulun dörtte birini suluğuna karıştırın 5-10 dakika iyice karıştırın. 2 günde bir bu uygulamayı yapın aradaki günlerde normal su verin vitamin, probiyotik vermeyin. Düzelme olacaksa 3. uygulamadan sonra göreceksiniz.

Ekli dosyalar

• IMG_20191014_155409.jpg
    IMG_20191014_155409.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 17
Şimdi eğer bu bir hastalıksa ilaç kullanmak gerekiyor. Öncelikle zolax kapsül alın eczaneden 100 mg. bir kapsulun dörtte birini suluğuna karıştırın 5-10 dakika iyice karıştırın. 2 günde bir bu uygulamayı yapın aradaki günlerde normal su verin vitamin, probiyotik vermeyin. Düzelme olacaksa 3. uygulamadan sonra göreceksiniz.
Eğer hastalık değilse ilaç kullanmam zararlı değil mi, bu ilacı suluguna bıraktıgım zaman ne kadr süre sonra ilaçlı suyu değiştirmem gerekiyor

Eğer hastalık değilse ilaç kullanmam zararlı değil mi, bu ilacı suluguna bıraktıgım zaman ne kadr süre sonra ilaçlı suyu değiştirmem gerekiyor
Şimdi yapacağın iki şey var ya ilaç kullanmayıp dua edersin, ya ilacı alırsın kullanırsın karar senin. İlaç kullanırsan her ilaç veya su 24 saatten fazla sulukta kalmamalı.

Şimdi yapacağın iki şey var ya ilaç kullanmayıp dua edersin, ya ilacı alırsın kullanırsın karar senin. İlaç kullanırsan her ilaç veya su 24 saatten fazla sulukta kalmamalı.
Sanırım ilacı alıp denememde fayda var, kullandığım zaman buradan bilgi verecm umarm kusması geçer durur

Youtube üzeri yüklüyorum

Son düzenleme:
Evet düşünün 1 günde bu yaptgnı 10 defa veya daha fazla yapıyor abartmıyorum üzülüyorum bu şekilde yapmasına
Tüneğine kusuyor bu kur belirtisi. Kusma miktarı bir hastalığın göstergesi midir bunun cevabı önemli. Güvendiğiniz bir veterinere bunu sorsanız aslında. Kur yaparken kusulan yemin miktarı hastalığa işaret midir? Bunu netleştirmek gerekli.

Tüneğine kusuyor bu kur belirtisi. Kusma miktarı bir hastalığın göstergesi midir bunun cevabı önemli. Güvendiğiniz bir veterinere bunu sorsanız aslında. Kur yaparken kusulan yemin miktarı hastalığa işaret midir? Bunu netleştirmek gerekli.
İnanın ki anlayan 1 tane bile veteriner yok, hepsi aynı şeyi diyor alanımız kuş değil, o yüzden zaten siteye soruyorum, şöylede bşy var karanlıkta bile kusuyor, tekrar inip yiyor bunu napacagımı bilmiyorum bişey olmasından korkuyorm

Geri