Karadeniz Pet

Kusum çok hasta!!!!!

c uma

Meraklı Üye
Selam arkadaşlar..
1.5 yıldır kendim baktigim muahnnet kusu hastalandı, tüye girdi ve ishaldi. Usadır kullanarak uşaklığını geçirdik ama boğazına bisey takılmış gibi hareket yapıyor ve artık düzgün ucamiyo bile. Ksucuya götürdüm aminoser verdi yemler kursağında kalıyor diye, sizce ne yapmalıyım yardım edin lütfen

Ekli dosyalar

• 20180903_142717.jpg
    20180903_142717.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 52
Bide ağızlarında yem kırarmış gibi ses geliyor ara sıra boğazından

Kursak mantarı muhtemel geçici çözüm için ağzına bir iki damla limon damlatın ama fazla olmasın

Kursak mantarı muhtemel geçici çözüm için ağzına bir iki damla limon damlatın ama fazla olmasın
Hocam kursak mantarı dedim kuşcuya ama değil dedi. Yemler kursağında kalmış eritmemis dedi aminoaset verdi bana. Mavi bi ilaç ağzına sabah akşam 2 damla damlat dedi. Sizce ne yapmalıyım

Hocam kursak mantarı dedim kuşcuya ama değil dedi. Yemler kursağında kalmış eritmemis dedi aminoaset verdi bana. Mavi bi ilaç ağzına sabah akşam 2 damla damlat dedi. Sizce ne yapmalıyım
Sabah aksam birer damla mikostatin ve tirflucan verin kus ishal ise Flagyle ekleyebilirsiniz buna ve sulukdan 10 damla elma sirkesi verin 3. Gun tum.kafesi temizleyin dezenfekde edip degisebilit maddeleri yenisi ile degistirin 5 gun sonunda kusunuzua prebiyotik ve amino asit iceren vitamin destegi yapin

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

Sabah aksam birer damla mikostatin ve tirflucan verin kus ishal ise Flagyle ekleyebilirsiniz buna ve sulukdan 10 damla elma sirkesi verin 3. Gun tum.kafesi temizleyin dezenfekde edip degisebilit maddeleri yenisi ile degistirin 5 gun sonunda kusunuzua prebiyotik ve amino asit iceren vitamin destegi yapin

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]
+1 tüm kafesi ekipmanları dezenfekte etmek şart dokundukları temas ettikleri herşeyi

fotoğraf gelmedi dostum.

Elimde olanlar bunlar bunlara ne ekleyim ilaç olarak. Kuşta psirmada başladı hocam. Hapşırıyormuş gibi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180903-163419_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20180903-163419_WhatsApp.jpg
    292.3 KB · Görüntüleme: 39
ben @Mustafacakmak beyin bu "Sabah aksam birer damla mikostatin ve tirflucan verin kus ishal ise Flagyle ekleyebilirsiniz buna ve sulukdan 10 damla elma sirkesi verin 3. Gun tum.kafesi temizleyin dezenfekde edip degisebilit maddeleri yenisi ile degistirin 5 gun sonunda kusunuzua prebiyotik ve amino asit iceren vitamin destegi yapin" tedavisini uygulamanızı öneririm bu ilaçlarla daha önce bir tedavi uygulamadım

ben @Mustafacakmak beyin bu "Sabah aksam birer damla mikostatin ve tirflucan verin kus ishal ise Flagyle ekleyebilirsiniz buna ve sulukdan 10 damla elma sirkesi verin 3. Gun tum.kafesi temizleyin dezenfekde edip degisebilit maddeleri yenisi ile degistirin 5 gun sonunda kusunuzua prebiyotik ve amino asit iceren vitamin destegi yapin" tedavisini uygulamanızı öneririm bu ilaçlarla daha önce bir tedavi uygulamadım
Hocam suluguna mi katicaz ilk söylediklerinizi, ağızdan mi vercez. Arka arkaya versek sorun olmaz dkmi

Hocam suluguna mi katicaz ilk söylediklerinizi, ağızdan mi vercez. Arka arkaya versek sorun olmaz dkmi
Sabah akşam 1 er damla ishal var ise akşam 1 damla flagyle sirkeyi suluktan vermeniz gerekir günlük yeni sirkeli su olsun

Allah razı olsun hocam. Peki bendeki ilaçlar bir ise yarar mi

Geri