Karadeniz Pet

Kuşum astım lütfen yardım edin!

hilall

Yeni Üye
Merhaba
Kuşum Çıtır kronik astım hastası ve bunla bir yıldan beri uğraşıyorum. Veterinere götürdüm verdiği ilaç banamısın demedi. Aviastım kullandım sadece bir miktar rahatlattı. Antibiyotik almayı denedim eczaneden ama reçetesiz vermediler. Özel olarak yazdırmaya çalıştım yazmadılar ,babamın tanıdık eczanesinden almaya çalıştık yine vermediler. Araştırdığım kadarıyla ventolin şurup denedim büyük ölçüde geçirmişti . Geçen yazdan beri yaklaşık 3 ayda bir tekrarladıkça kullanıyordum işe yarıyordu ama artık o da fayda etmiyor. Kuşumun neşesi gitti ve gittikçe zayıflıyor. Sözüm o ki forumdaki çoğu tedavi antibiyotik tedavisi .Siz o ilaçları nasıl temin ediyorsunuz veya başka bir tedavisi var mı ? Kesin bir çözümü olmadığını biliyorum hastalığın sadece ventolinin eski etkisi gibi olan bir tedavi veya ilaç var mı?

Kekik suyu ve keten tohumu suyu iyi geliyor. Bir su bardagi icme suyunda 1 çay kasigi kekik veya keten tohumunu kaynatip sulugun 3 te birine bu kaynattiginiz sudan koyup üstüne temiz su ekleyin. Birde burdaki forumalarda asist toz ilacin iyi geldigi yaziyordu. Benim 2 kusumda da vardi. Biri hemen gecti. Digerinde hala hafif var kuyrugu sabahlari nefes alırken titriyor. Yine bu forumda kusa iyi bakildiginda kendiliginden gececegi yaziyordu tabi bu ilerlememis hastaliklarda gecerli sanirim

Screenshot_2017-03-04-07-25-20.png
birde bunu bulmuştum arastirirken insallah isine yarar

Eczaneye sorsan bazen tanitim numunesi oluyor ilaçların belki verirler durumu anlatsan. Belki yardimci olurlar

Geri