Karadeniz Pet

Kuşum astım olabilir mi?

Bergusi

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar..

Kuşum kafesteyken değilde kafesten her çıkardığımda ağzını açıp kapatıyor ve sürekli kafese yöneliyor kafese girmeye çalışıyor çok sağlıklı gözüküyor ama bir de sürekli kuyruk sallıyor bunların nedeni ne olabilir?

Kuşum 8 veya 9 aylık kanadını bana getirilmeden kesmişler tüy değişimine de giriyor eski tüyleri döküyor yenileri çıkıyor yavaş yavaş şimdiden çok teşekkür ederim..

Sıcaklardan dolayı bunalan kuşlarda aynısını yapar hatta tüylerini yapıştırırlar küçücük kalırlar. Ağzını açarken kuyruğunu sallarken falan foto atarsan daha net bir şeyler söyleyebilirim.

Aşırı sıcak havalar bunaltıyor kuşları kendince kendisine gelmeye çalışıyor hayvan. Banyo imkanı tanıyın banyosunu içme suyundan ve içine elma sirkesi damlatarak verin. Tüy dönemindeken yulaf içi verirseniz ve suyunda 3 günde bir vitamin kullanırsanız bu evreyi daha sağlıklı ve rahat geçirir

astım teşhisi koymak için hırıltıda çıkarması gerekiyor.eğer hırıltı yoksa merak etme. efecanda odanın içinde şöyle bi dönsün nefes nefese kalıyor.oda 8.ayına girecek haziranda.ben onu 15 günlk aldım ve bebekliğinden beri böyle ,soluk alırkende vücudu inip kalkıyor bende bunu kafama takmış durumdayım. bir arkadaş bebek olduğu için böyle dedi bende şimdi büyüsünde adam olsun diye bekliyorum. umarım geçerde sende rahatlarsın. sevgilerimle...

Moderatör tarafında düzenlendi:
astım teşhisi koymak için hırıltıda çıkarması gerekiyor.eğer hırıltı yoksa merak etme. efecanda odanın içinde şöyle bi dönsün nefes nefese kalıyor.oda 8.ayına girecek haziranda.ben onu 15 günlk aldım ve bebekliğinden beri böyle ,soluk alırkende vücudu inip kalkıyor bende bunu kafama takmış durumdayım. bir arkadaş bebek olduğu için böyle dedi bende şimdi büyüsünde adam olsun diye bekliyorum. umarım geçerde sende rahatlarsın. sevgilerimle...
Çok üzüldüm İnşaAllah yakın zamanda iyileşir :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri