Karadeniz Pet

kusum ayaginin ustune çok hafif basıyo yardim edebilir misiniz?

frida

Yeni Üye
bugün bi farklılık vardı böyle elime geliyo ama bi ayağı hafif havada ama hafifte tutuyo yürürken falan tekliyo ayağında herhangi bi morarma yok ne var sizce ayağında incinmişmidir kirilmismidir

elimi ayağına dokunuca elimi ayağıyla sarıyo galiba incinmiş

uyurken bu sekilde duruyo içine çekmiyo ayağinı

Ekli dosyalar

• Snapchat-1316716982.jpg
    Snapchat-1316716982.jpg
    42.7 KB · Görüntüleme: 30
Belki plastik tünek kullandığınız için mantar enfeksiyonu başlamış olabilir. İlerlemediği için illa bir enfeksiyon belirtisi görülmesine gerek yok diye biliyorum. Kuşun ayağı incinmekten başka mantar da olabilir yani.

Belki plastik tünek kullandığınız için mantar enfeksiyonu başlamış olabilir. İlerlemediği için illa bir enfeksiyon belirtisi görülmesine gerek yok diye biliyorum. Kuşun ayağı incinmekten başka mantar da olabilir yani.
gece bi şey yoktu gece bi anda olmuş olabilir mi

gece bi şey yoktu gece bi anda olmuş olabilir mi
Ayrıca kuşlar ayakları yorulduğunda veya üşüdüğünde ayaklarını bu şekilde içine çekerek uyurlar, bu normal bir şey. Eğer yürürken de üstüne basamıyorsa sıkıntı var demektir.

burda
Snapchat-1397957715.jpg burada kendi yansımasını gördüğü için aşağı atliyodu bu yüzden olmuş olabilirmi izgarayı dün ilk defa kullandim normalde yoktu

burda

Ekli dosyayı görüntüle 55064 burada kendi yansımasını gördüğü için aşağı atliyodu bu yüzden olmuş olabilirmi izgarayı dün ilk defa kullandim normalde yoktu
Dediğim gibi, dışarıda kuşunuzu yürürken izleyin, o ayağının üstüne basamıyorsa sıkıntı var demektir ama sadece uyurken böyle içine çekiyorsa ayağını sıkıntı yok demektir.

Eğer ızgara yokken kuş dışkılarını vs. yemeye çalışmıyorsa ızgara kullanmak zorunda değilsiniz. Hele ki ızgara var diye kuşun ayağı incindiyse hemen çıkarın.

Eğer ızgara yokken kuş dışkılarını vs. yemeye çalışmıyorsa ızgara kullanmak zorunda değilsiniz. Hele ki ızgara var diye kuşun ayağı incindiyse hemen çıkarın.
evet sözde kısmen haklisın.ama kuş yem yemeye inerken ayağına dışkı bulaşması doğru mu🤔

evet sözde kısmen haklisın.ama kuş yem yemeye inerken ayağına dışkı bulaşması doğru mu🤔
Doğru değil fakat ayağının incinmemesi daha önemli. Eğer kuşu ayağına bulaşan dışkıları temizlemiyorsa kullanılmalı bence. Bizimkiler telden tutunarak iniyo yem yemeye. O yüzden hiç ızgaraya ihtiyaç duymadım.

Geri