Karadeniz Pet

kuşum bir seviyor bir dövüyor

nervio

Yeni Üye
maksimun 8 en en az 4 aylık kuşum 2 aydır bakıyorum elime geliyo omza felan eşyalardan korkusu yok sevdirmesi pek sevdirmiyo göbeğini biraz okşatıyo ancak
bazenleri geliyorum bi ısırıyo hiç acımasıda yok kanatmıyo ama acıtıcak şekilde ısırıyor konuşuyorum kaplumbağa gibi sevmeye çalışıyorum yok yine olmuyo
bide deli gibi avize bağımlısı benim odamda avize yok benim odama getirdim odamın kapısı açık bırakınca bazenleri gidiyo solona avizeye çıkıyo elimi ısırınca kaçırmıyorumda bekliyorum bekliyorum anlasın diye yok arkadaş anlamıyo acımadığını yakınlaşamıyorumda kuşla tavsiyeniz var mı
birde oynadığı hiç bi oyuncak felan da yok salıncağı var çıkmıyo zaten kafese su içmeye bile girdiği yokda sokunca yemlerini döküyo kızıyo bi tane top var onuda sevmiyo ne yapayım buna bilmiyorum

Kafes eğitimi vermeniz gerek eğer sürekli dışarda olması size sorun değilse gerek yok. Yüksek yerlere konması normal güvende hissediyolar. Kuşunuz dişi mi o yüzden biraz agresif olabilir ama size alıştıkça ısırmaz. Kendini sevdirmek istemiyor demek ki her zaman

Geri