Karadeniz Pet

Kuşum çok hastaaa hareketsiz ve yemek yemiyor...

Kuşum hasta. Lütfen yardım edinnnn

• Yardım edinn

Kullanılan: 0 0.0%
  • Lütfen

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

hilallozturkk61

Yeni Üye
Canım limonum bugün hastalandı. Sabah veterinere getirdik, solunum yolu enfeksiyonu dedi ve antibiyotik verdi. Soğuk almış olabilir mii? Bikaç gün önce evden çıkarken balkona temiz oksijen girsin diye camını açıp çıkmıştım. Eve çok sonra gelebildik ve biz gelene kadar yağmur yağmıştı hava birden bozmuştu. Şmyle bi durum daha var limon kuşun yanında iki kuş daha vardı onlarda böyle bi durum yok. Antibiyotik harici ne yapmam gerekir lütfen elimden başka bişey gelir mii .. İshali var ve çok halsiz fotoğraftaki gibi duruyor hep hareket etmeden, ve yemek yemiyorr Lütfen yardım edinnnnn limona bişey olmasın lütfenn..

Ekli dosyalar

• IMG-20180721-WA0017.jpg
    IMG-20180721-WA0017.jpg
    91.2 KB · Görüntüleme: 28
Her kuşun bünyesi farklı o yüzden biri hastalanıp.diğerlerine bir şey olmayabilir. Pirinç lapası ve aspur ishal için iyidir. Kuşun beslenmesi lazım kendisi besleniyor mu yoksa sizin beslemeniz gerekir. Kuşu sıcak bir ortamda tutmaya çalışın.

Kuşa mutlaka bir şey yedirin. Avcunuza yem koyun yedirin yemiyorsa şırınga ile besleyin. Veterinerinizle irtibatta kalın, ona bu durumdan bahsedin.

Canım limonum bugün hastalandı. Sabah veterinere getirdik, solunum yolu enfeksiyonu dedi ve antibiyotik verdi. Soğuk almış olabilir mii? Bikaç gün önce evden çıkarken balkona temiz oksijen girsin diye camını açıp çıkmıştım. Eve çok sonra gelebildik ve biz gelene kadar yağmur yağmıştı hava birden bozmuştu. Şmyle bi durum daha var limon kuşun yanında iki kuş daha vardı onlarda böyle bi durum yok. Antibiyotik harici ne yapmam gerekir lütfen elimden başka bişey gelir mii .. İshali var ve çok halsiz fotoğraftaki gibi duruyor hep hareket etmeden, ve yemek yemiyorr Lütfen yardım edinnnnn limona bişey olmasın lütfenn..

Kuşunuzun şuan ki durumu nedir ? Dışkı paylaşımı yapım lütfen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri