Karadeniz Pet

Kuşum Çok Korkuyor?

L

LegoTR

Guest
Kuşum çok korkuyor :/ Kuşum 1,5 aylık bize ilk geldiğinde korkmuyordu elimize geliyordu.Ballı Yemini yiyordu,yem serpince yerden yiyordu.Şimdi ise elimize alınca ısırıyor bütün gün kendi kendine aynanın önünde çırpınıyor.Lütfen cevaplayın :(
EDİT:Aynayı takmadan önce çırpınmıyordu ? :mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynayı çıkart hayvanın psikolojisini mi bozmak istiyorsun. Karşısında başka kuş olduğunu sanıp onunla iletişime geçmeye çalışıyordur.

Bende eskiden 2 gün evde olmayacağımız için takmıştım seninkinden beter olmuştu, hemen çıkardım bir dahada takmadım. Bence aynayı çıkar, hazır ballı kraker verme çünkü pek sağlıklı değiller, birde size daha alışmadıysa eline almaya çalışma.

Ballı krakeride çıkartın, sağlıklı değil.

allah allah acaip aynayı çıkart bnmde şuan 1 aylık kuşum var 2 gündür bnde dün okşamaya başldım bugün hem elimden yem yedi hem yemin sayesinde elime atladı sen ilgini azaltmış olabilirmisin işin içine aynada girince iyice soğumuş olabilir

Aynayi kesinlikle cikart size ilgisi azalir bide konusmaz balli kirekeride cikart zararliymis onlar.

Ayna takınca asabileşiyorlar, aynadakini eşi zannediyor ve kıskanıyor olsa gerek.Ayna takarsınız sizle ilgilenmez.

Geri