Karadeniz Pet

Kuşum delirdi help

Kıskıs

Yeni Üye
Video koymanın yöntemi ne? Bir anda aşırı ısırmaya ve kafesin tellerinden inmemeue başladı. Böyle 3 saattir. Gagasını kıracak. Elimizi sokunca sinirli ses çıkarıyor.

Dışarı çıkmak istediğinden olabilir mi??

Ekli dosyalar

• IMG_20210524_162905.jpg
    IMG_20210524_162905.jpg
    590.3 KB · Görüntüleme: 26
:) ya dışarı çıkmak istiyordur ya da eş :) havalar ısındı cereyan olmayan bir yerde seviyorsa suya girsin çıksın :)

:) ya dışarı çıkmak istiyordur ya da eş :) havalar ısındı cereyan olmayan bir yerde seviyorsa suya girsin çıksın :)
Dışarı çıkınca da bişey yaptığı yok su ile oynasın biraz. sadece sorun çıkarmak istiyor sanırım :D .sorun eş ise ne yapmam gerek? Yani bir kuş daha alabilecek imkanım yok maalesef:(

Dışarı çıkınca da bişey yaptığı yok su ile oynasın biraz. sadece sorun çıkarmak istiyor sanırım :D .sorun eş ise ne yapmam gerek? Yani bir kuş daha alabilecek imkanım yok maalesef:(
Maalesef benim kuşumda tek çünkü eş alsamda zorlu bir süreç yavru bakımı falan..Ben bol ilgiyle süreci geçiriyorum sizde bol bol ilgilenin.Tabi eş en doğal hakları ama bunu içinde tecrübe ve bilgi gerekiyor çünkü üreme sürecide zor bir süreç.

Dışarıda durmak bile yetiyor onlara. Siz imkanınız varsa dışarı çıkarın.

Geri