Karadeniz Pet

Kuşum ezildi gözlerini açamaıyor

Çakııl

Yeni Üye
Kuşum ezildi şuan gözlerini açamıyo yanına gidince korkuyor iki gözüde kapalı

IMG_20210910_130104.jpg

Petshopa götürdük yapabileceğimiz bişey yok dediler burada kuşlara bakan veteriner yok lütfen yardım edin

Kuşu dışarı çıkartmıştı sonra onu göremedim kalkıp arıyacaktım kalktıktan sonra 1 adım daha attım ve ezdiğimi farkettim ilk başta uçtu ve yere çakıldı hemen aldıms çok korkmuştum ayılması için kafasının üstüne su damlattım sonra durgunlaştı geniş bir kaba koydum üstünden 2 saat geçtikten sonra kalkıp kaptan çıkıp koltuğun altına karanlığa kaçtı bu arada ilk kaba koyduğumda sadece 1 gözünü açamıyordu bu olay dün oldu bugün ise 2 gözünüde açamıyor

Sakarya'da bir veteriner bulduk biz akyazıdayız ve 2 3 gün oraya gidemeyiz bu süreçte yapabileceğimiz birşey varmı

Acil götürülmesi gerek veterinere bekletmeyin lütfen ölebilir

Arabayla 40 dakika sürüyor veterinere ve bizim şuan arabamız yok babam yarın arabayı almaya gidicek

Dal darı verin hava alan kutuda geçirsin vaktini tramva geçiriyor galiba tramva geçene kadar böyle dursun suyunu da ara ara içirin

Yem yedirmeye dikkat edin. Yem yemezse elle besleyin. Aç susuz bırakmayın. Acil veteriner gerekiyor. Veterinere gidene kadar Aç susuz kalmasın. Kafes tabanına bir örtü serebilirsin ayakları rahat etsin. Kuşunuzun durumu ciddi

83AC194D-78D6-47A7-9C24-CA1FDADBA9A0.jpeg

Benimkini bir ara yerde felç buldum yere çakıldı sanırım. tramvadaydı Allah’a şükür gerek kalmamıştı veterinere

Bu iyi olduğu anlamına gelmez kuş hala kötü gözüküyor lütfen imkanlarınızı zorlayıp veterinere götürmeye çalışın. Burdakiler bu konuda pek yardımcı olamazlar veteriner şart. Yazık şu an kim bilir ne acı çekiyo hayvan bilemezsiniz bunu dili yok sonuçta.

Bu iyi olduğu anlamına gelmez kuş hala kötü gözüküyor lütfen imkanlarınızı zorlayıp veterinere götürmeye çalışın. Burdakiler bu konuda pek yardımcı olamazlar veteriner şart. Yazık şu an kim bilir ne acı çekiyo hayvan bilemezsiniz bunu dili yok sonuçta.
Tamam çok teşekkür ederim

Geri