Karadeniz Pet

Kuşum hala yumurtlamadı sorun nedir?

gokay78

Yeni Üye
1-)Arkadaşlar ilk çiftleşme gerçekleşeli 1.5 hafta oldu kuşumda yumurta var ama hala yumurtlamadı sizcec ne yapmalıyım?(ilk kuluçka)

2-)Dişi kuşum sürekli altına koyduğum a4 kağıdın kemiriyor nedendir ?

Cunku rahatsız oluyordur kendi hallerine bırakın yem su verin ve unutun onları

Ilk yumurtasi mi olacak.

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ilk yumurtaysa 1 ay suruyor. Ilk ciftlesmeden itibaren

Resim eklermişin yumurta varmı yokmu. Bir bakalım.

Bak simdi benim kusum ilk yumurtasini abartisiz 1 ayda yapmisti. Simdi ki kuluckasi ise kurban bayraminda ciftlestiler misafirim geldiginden dolayi yer degistim yanliz kalacagi odaya koydum kustuler en son iki hafta kadar once ciftlesmeye basladilar bugun yumurtasini gordum. Yani bazi kuslar yanliz kalmayi severler. Benimkilerde aksine olduklari yer bir insanin bel hizasina gelecek yukseklikte ve ev halkinin oldugu odayi istiyorlar. Esim geldiginde oterler muzik calsin isterler. Kalabalik ve sesli ortami seviyor beninkiler.

Öyle İlla her kuşta 1 ayda yumurtlayacak diye bir şey yok ben kuşu eşe attım 2 hafta sonra 2 yumurta aldım fakat dişi yumurtaları kırdı şimdi tekrar yumurtladı ve şu an yavruları yeme düştü düşecek. Yumurtlama süre kuşa bağlı.

Öyle İlla her kuşta 1 ayda yumurtlayacak diye bir şey yok ben kuşu eşe attım 2 hafta sonra 2 yumurta aldım fakat dişi yumurtaları kırdı şimdi tekrar yumurtladı ve şu an yavruları yeme düştü düşecek. Yumurtlama süre kuşa bağlı.
Ilk kuluckasimiydi peki

Geri