Karadeniz Pet

Kuşum hamile mi ?bilgili kişiler cevap yazarsa sevinirim

Yagmurvrg

Yeni Üye
Muhabbet kuşumun çiftleştiģini görmedim ama dişi olan kuyruğunu kaldırıyo felan kur yapıyolar yem kusuyolar birbirlerine dişi olan arada bir yuvaya giriyo dışını kemiriyo fotograftada görüldüğü gibi popo kısmı şişmiş ama emin olamadım.

Ekli dosyalar

• 20210426_140407.jpg
    20210426_140407.jpg
    660.9 KB · Görüntüleme: 38
  • 20210426_140404.jpg
    20210426_140404.jpg
    641.4 KB · Görüntüleme: 37
  • 20210426_140400.jpg
    20210426_140400.jpg
    654.1 KB · Görüntüleme: 38
Bana yumurta var gibi geldi. Elinizle dokunun yavaşça, yumuşak bi şişlik varsa büyük ihtimal yumurta vardır.

Biraz sertimsi ama anlayamadım gene
Hissettiğiniz sertlik iki tane yan yana küçük kemik gibi ise büyük ihtimalle kuşun vücudunun içinde kalan kemiklerdir. Kuşun kuyruğu düşmüş ama, yumurta olabilir. Ayrıca kuşların çoğunlukla çiftleşmeleri sabahın ilk saatlerinde oluyor, yani sabah saat 6-8 arası gözlemlemediyseniz, görmemeniz çok da şaşırılacak bir durum değil.

Hissettiğiniz sertlik iki tane yan yana küçük kemik gibi ise büyük ihtimalle kuşun vücudunun içinde kalan kemiklerdir. Kuşun kuyruğu düşmüş ama, yumurta olabilir. Ayrıca kuşların çoğunlukla çiftleşmeleri sabahın ilk saatlerinde oluyor, yani sabah saat 6-8 arası gözlemlemediyseniz, görmemeniz çok da şaşırılacak bir durum değil.
Teşekkürler

Muhabbet kuşumun çiftleştiģini görmedim ama dişi olan kuyruğunu kaldırıyo felan kur yapıyolar yem kusuyolar birbirlerine dişi olan arada bir yuvaya giriyo dışını kemiriyo fotograftada görüldüğü gibi popo kısmı şişmiş ama emin olamadım.
Yumurta var gibi, takip edin çiftleşme oluyor mu olmuyor mu diye benimkiler de tam ciftlesemiyordu dişi kuşum 5 yumurta yaptı tabi ki hepsi boş çıktı malesef, şimdi yuvalıgi çıkardım bakalım çiftleşme görürsem takicam