Karadeniz Pet

Kuşum hamile mi yoksa hasta mı emin değilim yardımcı olursanız sevinirimşişkinlik var

Mavişimkuşum

Yeni Üye
Herkese merhaba öncelikle mavişkuşumun yanına bir eş aldım eşi mavişten küçük baya bir gün evde yoktum eve geldiğimde fıstığın karnının şiş gibi olduğunu fark ettim yuvalık takmadığım için olmaz diye düşünüyordum ama bakıp yardımcı olursanız çok mutlu olurum bide eğer hamile değilse küçük kuşlar yani bu tarz kuşlar yumurtlar mı petshop evet dedi sizin görüşleriniz çok önemli

Bilgi için teşekkürler
Ben erkek kuşumun yanına bir dişi kuş aldım karnının altı şişti 2 gün önce aynı konuyu açtım oradan bakabilirsin bugün götürdüğümde aldığım dişi kuş kızgınlık yumurtası bırakacskken yumurta sıkışmış ondan şişmiş bi göstermekte fayda var

Ben erkek kuşumun yanına bir dişi kuş aldım karnının altı şişti 2 gün önce aynı konuyu açtım oradan bakabilirsin bugün götürdüğümde aldığım dişi kuş kızgınlık yumurtası bırakacskken yumurta sıkışmış ondan şişmiş bi göstermekte fayda var
Sizin kuşunuzun kızgınlık yumurtası olmadığını, yağlanma olduğunu söyledik. Yumurta sıkışması ciddi bir durumdur. Öyle 3 gün boyunca yumurta sıkışması yaşayıp, keyfine bakan kuş olmaz.