Karadeniz Pet

KUŞUM İSHAL Mİ? Resimli

Gümdüz demircan

Yeni Üye
Kuşum ishal mi bunları yeni yaptı bazen normal yapıyor bazen ise böyle anlayamadım

Ekli dosyalar

• D3AA5347-633F-4718-B327-5CA6A0CEC7C0.jpeg
    D3AA5347-633F-4718-B327-5CA6A0CEC7C0.jpeg
    417.6 KB · Görüntüleme: 20
Ben etraftaki ıslaklıgı idrar diye biliyorum ishal olması için yeşil kısmın sulu dağınık olması gerekiyor diye biliyorum benim kuşun dışkıları hep böyle hiç kuru yapmaz ama bi sıkıntı yaşamadım hiç hal ve hareketlerine bakın durgun kabarık mı iştahı nasıl bunlarıda yazın

Ben etraftaki ıslaklıgı idrar diye biliyorum ishal olması için yeşil kısmın sulu dağınık olması gerekiyor diye biliyorum benim kuşun dışkıları hep böyle hiç kuru yapmaz ama bi sıkıntı yaşamadım hiç hal ve hareketlerine bakın durgun kabarık mı iştahı nasıl bunlarıda yazın
Kuşum çok hareketli kabarık durmuyor keyfi yerinde sadece bugün onu elime aldığımda göğüsündeki kemiğin dokununca aşırı sert olduğunu fark ettim

Kuruma belirtisimi sandın Allah korusun ..şüphelenmen güzel aslında kuşun için endişeleniyorsun birşey olduğunu zannetmiyorum ama daha tecrübeli arkadaşlar yanıtlarlar @Recai

3 gün probiyotik ve elektrolit takviyesi yapın. İkisini aynı suya ekleyeceksiniz. Elektrolit olarak eczaneden ge oral alın(üretimden kalktı ancak bazı eczanelerde bulunuyor hala). Tam dolu suluğa 2,3 pirinç tanesi kadar ekleyin.

Recai benim kuşta böyle dışkı yapıyor diazyme 256 toz var bende veriyimmi ? Ama sürekli meyve sebze veriyom ben 10 günde 1 gerwit veriyorum

Recai benim kuşta böyle dışkı yapıyor diazyme 256 toz var bende veriyimmi ? Ama sürekli meyve sebze veriyom ben 10 günde 1 gerwit veriyorum
Sürekli sebze meyve verirsen ishal olur, fazla verme, haftada 1 2 kez yeterli. Diazyme 256 verebilirsin, haftada 2 kez düzenli ver :)

3 gün probiyotik ve elektrolit takviyesi yapın. İkisini aynı suya ekleyeceksiniz. Elektrolit olarak eczaneden ge oral alın(üretimden kalktı ancak bazı eczanelerde bulunuyor hala). Tam dolu suluğa 2,3 pirinç tanesi kadar ekleyin.
Teşekkürler dediklerinizi mutlaka uygulayacağım birde kuşlardan pek anlamam ama sanırım benim kuşum pakistan muhabbet kuşu o yüzden aşırı küçük ve cılız görünüyor

Geri