Karadeniz Pet

kuşum kuruma hastalığına mı yakalanmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhammed ve kuşu

Yeni Üye
aslında çok bilmiyorum ama kuruma hastalığı belirtileri zayıflık ve göğsünün sivri yerini hissetmek deniyor. kuşum daha yavru bazıları yavru olduğundan zayıftır diyor. ve jilet göğüs tam olarak nedir emin olamadım benim kuşumun göğüs kafesi rahatça hissedilebiliyor ishal değil dışkısı beyaz ve yeşil

dışkı fotografı ekleyin.
kuşunuzun kilosunu takip etmeniz gerek. hassas tattı ile tartın.
dal darı ve aspur verin. bunlar kilo almasına yardımcı olur.

aslında çok bilmiyorum ama kuruma hastalığı belirtileri zayıflık ve göğsünün sivri yerini hissetmek deniyor. kuşum daha yavru bazıları yavru olduğundan zayıftır diyor. ve jilet göğüs tam olarak nedir emin olamadım benim kuşumun göğüs kafesi rahatça hissedilebiliyor ishal değil dışkısı beyaz ve yeşil
buarada kuruma bir hastalık değildir. bir hastalığın kuşun zayıflamasına ve direncinin düşmesine neden olmasıdır. Kesinlikle kilo takibi yapılmalıdır.

Kuruma diye bir hastalık yoktur. Kuşların hastalanıp, iştah kaybı sonucunda hızla kütle kaybetmesi durumuna denir. Çok şüpheli iseniz denildiği gibi hassas tartı ile tartın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri